پنج بازی Nintendo Switch که حتما باید بازی کنید

اگر به تازگی نینتندو سوییچ گرفتید ابتدا این پنج بازی را انجام دهید

احتمالا نمیدونید کدوم از بازی های Nintendo Switch را اول انتخاب کنید برای بازی ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم یک انتخاب عالی داشته باشید و لحظات مفرحی را به همراه دوستانتان داشته باشید .

نینتندو سوییچ دارای کلی بازی های مهیج و سرگرم کننده است ما در ادامه لیستی از پنج بازی را معرفی می کنیم که می توانید برای شروع انتخاب کنید . ما سعی کردیم ترکیبی از بازی هایی را به شما معرفی کنیم که هم مناسب بزرگسالان و هم کودکان باشد .

بازی Animal Crossing: New Horizons در نینتندو سوییچ

بازی Animal Crossing: New Horizons پس از انتشار همه این  بازی را انجام می دادند و طرفدارای خودشو پیدا کرده بود و این بازی مملو از جذابیت  است به همین دلیل طرفدارای بازی Animal Crossing برای سری جدید انتظار زیادی کشیدن ولی قطعا ارزش داشته .

در بازی Animal Crossing: New Horizons شما در جزیره متروکه ای هستید که  وظیفه شما در آنجا تبدیل کردن این جزیره متروکه به یک تفرجگاه رویایی و برتر تبدیل  کنید تا افراد جدیدی را به آنجا جذب کنید .

بازی Animal Crossing: New Horizons

بازی Super Mario Odyssey برای Nintendo Switch

بازی Super Mario Odyssey اولین بازی واقعی ماریو روی نیتیدو سوییچ بود و همچنین یکی از بهترین بازی های این کنسول است . بازی Super Mario Odyssey بسیار ماجراجویی هست و در طیف وسیعی از جهان ها سفر می کند تا پرنسس را از شر فرد شروری نجات دهد .

در سری جدید این بازی ماریو دارای یک کلاه حساس است که به او در شکست دشمنان و تصاحب اشیا برای حل معماها کمک می کند .

در حالیکه بازی Super Mario Odyssey اساسا یک بازی تک نفر است اما میتوان به صورت دو نفره هم این بازی را انجام داد یکی از بازیکن ها نقش Cappy و دیگری نقش لوله کش نمادین را بازی می کند .

بازی Super Mario Odyssey

بازی Super Smash Bros. Ultimate در نینتندو سوییچ

پنجمین سری از بازی Super Smash Bros. Ultimate یک بازی مبارزه ای است که باید تلاش کنید حریفان خود را از میدان مبارزه حذف کنید . بازی Super Smash Bros در مقایسه با بازی های دیگر در همین سبک این بازی دارای مراحل بیشتر و تعداد مبارزات بیشتر و عناصر تاکتیکی بیشتر است . این بازی را می توانید به صورت گروهی و چند نفر بازی کنید و این بازی به  صورت گروهی بسیار سرگرم کننده تر است و لحظات خوشی را با دوستان خود سپری کنید .

بازی Super Smash Bros. Ultimate

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild برای Nintendo Switch

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نه تنها یکی از بهترین بازی های سوییچ در تمام دوران ها بوده بلکه یکی از بهترین بازی ها به حساب می آید .

شخصیت اصلی بازی از یک خواب صد ساله بیدار می شود که ماموزیتش شکست دادن شیطان است . نقشه کل بازی برای شما نمایش داده می شود و به  شما این امکان را می دهد به دنبال راهی برای انجام ماموریتتان باشید شما می توانید ساعت ها را صرف بالا رفتن از درختان و یا دم کردن اکسیر کنید یا مستقیما به نبرد دشمنتان در بازی بروید .

این سری از بازی Breath of the Wild بسیار سخت تر شده و برای حل هر چالش راه های متعددی وجود دارد و این بستگی به شما دارد چه راهی را برای حل این چالش ها به  کار ببرید .

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی Mario Kart 8 Deluxe برای نینتندو سوییچ

اگر قبلا بازی Mario Kart را انجام داده باشید میدانید که باید از این بازی Mario Kart 8 Deluxe باید چه انتظاری داشته باشید . می توانید بازی Mario Kart 8 Deluxe به صورت انفرادی انتخاب کنید اما بازی چند نفره بسیار سرگرم کننده تر است .

در بازی Mario Kart 8 Deluxe بازیکنان با انتخاب شخصیت و خودرو موردعلاقه خود وارد رقابیتی دیوانه کننده می شوند . یکی از ویژگی های جدیدی که به آن اضافه شده هدایت خودکار و گاز خودکار به بازی است .

بازی Mario Kart 8 Deluxe

مطالب مرتبط