تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد

سرویس کاهش پینگ

سرویس کاهش پینگ
  • تحویل آنی به صورت کد
  • راهنمای فعالسازی و استفاده
  • پشتیبانی آنلاین و سریع
  • ضمانت سلامت کد
جهت مشاهده قیمت، گزینه های زیر را انتخاب کنید
پشتیبانی
کدام سرویس بهتر است؟
+

سرویس های کاهش پینگ موجود در والاها سیاره گیمرها شمال اگزیت لگ و wtfast می باشد که شما میتوانید هر کدام که برای شما بهتر است را انتخاب کنید.

طبق تحقیقات انجام شده سرویس های کاهش پینگ نتایج زیر بدست آمده است:

در این آزمایش پینگ به صورت معمولی برابر با 260ms بوده است.

  • پینگ معمولی 260ms
  • WTFAST :  180ms
  • اگزیت لگ : 195ms

همانطور که مشاهده کردید تاثیر استفاده از WTFAST به مراتب بهتر بود اما این نکته را در نظر داشته باشید که از نظر قیمتی نسبت به اگزیت لگ گرانتر محسوب میشود.

از نظر ظاهری و رابط کاربری اگزیت لگ رابط کاربری زیباتر و راحت تری نسبت به wtfast دارد.

شما میتوانید با توجه به این نتایج بهترین سرویس را انتخاب کنید.

آیا نیاز به اکانت دارد؟
+

خیر نیازی نیست شما اکانت خود را برای ما ارسال کنید این سرویس ها گیفت کارت هستند و برای شما ارسال میشوند بنابراین به راحتی میتوانید خودتان آن را در اکانت سرویس مورد نظر وارد کنید و استفاده کنید.

 

آیا نیاز به تغییر آیپی دارم؟
+

برای استفاده از کد بهتر است شما آی پی خود را به یک کشور مثلا آمریکا تغییر دهید ولی برای استفاده از نرم افزار جهت کاهش پینگ نیازی نیست هیچگونه تغییری ایجاد کنید و به بهترین حالت برای شما کار خواهد کرد.

 

سرویس کاهش پینگ

خرید اگزیت لگ ExitLag یا wtfast دوتا از بهترین سرویس های کاهش پینگ دنیا.پیشنهاد ما خرید اشتراک اگزیت لگ ExitLag میباشد تا بازی را بدون لگ انجام دهید.

والاها – سیاره گیمرها دو تا از بهترین سرویس‌های کاهش پینگ که در دنیا شناخته شده‌اند را در اختیار شما قرار داده است. هر دو سرویس‌ها جزو بهترین‌های کاهش پینگ هستند که شما می‌توانید بنابر نیاز و سلیقه خود هر یک را انتخاب کرده و از یک بازی بدون پینگ لذت ببرید. سرویس کاهش پینگ اگزیت لگ (Exitlag) و WTfast دو سرویس کاهش پینگ هستند که با شارژ اکانت اگزیت لگ یا WTfast می‌توان بدون داشتن لگ و با پینگ پایین بازی ویدئویی خود را انجام داده و لذت بازی کردن را برای خود دو چندان نمایید.

خرید سرویس کاهش پینگ

از آنجایی که ما در ایران فاصله زیادی تا سرورهای اصلی بازی‌ها داریم، بسیاری از ما در هنگام بازی با مشکلاتی مواجه می‌شویم که اصلی‌ترین آن وجود پینگ زیاد در بازی و اختلال در عملکرد و سرعت ما در هنگام بازی است. با این وجود خرید سرویس کاهش پینگ منطقی‌ترین روش برای تجربه یک بازی هیجان انگیز می‌باشد. سرویس کاهش پینگ توسط شرکت اگزیت لگ و WTfast ارائه می‌شوند که با دانلود و نصب این نرم افزارها بر روی سیستم خود و خرید اکانت اگزیت لگ (Exitlag) یا WTfast می‌توان در ایران با پینگ پایین‌تر و بدون لگ بازی کرد. از این سرویس‌ها نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا برای کاهش پینگ استفاده می‌شود.

سرویس کاهش پینگ چیست؟

سرویس کاهش پینگ در واقع سرویس‌هایی هستند که مسیر دیتا اینترنت کاربر را تغییر داده و موجب می‌شود تا پینگ تایم گیمر کاهش یافته و مانع از قطعی اتصال کاربر تا سرور بازی شود. شما برای انجام بازی ویدئویی خود باید به سرور اصلی بازی متصل شوید. در صورتی که از کاهش پینگ استفاده نکنید باید مسیر زیادی را طی کنید تا به سرور مد نظر دسترسی یابید که همین مسیر طولانی موجب بالا رفتن پینگ بازی و تأخیر می‌شود. پس کار اصلی کاهش پینگ، کوتاه کردن این مسیر و جایگزین کردن مسیر بهینه است.

خرید Exitlag اگزیت لگ

اگزیت لگ یک برنامه کاهش پینگ بوده که کاملا توسط معتبرترین تیم‌های بازی در سراسر جهان تایید شده است. شما می‌توانید با استفاده از آن خیلی راحت پینگ برخی از بازی‌های خود را کاهش دهید. یکی از بهترین و محبوب‌ترین سرویس‌های کاهش پینگ اگزیت لگ می‌باشد. شما در والاها اکانت اگزیت لگ Exitlag خود را با توجه به نیاز در مدت زمان‌های مختلف می‌توانید خریداری کنید.

با این برنامه در هنگام بازی آنلاین پینگ پایین‌تری را تجربه کرده و اتصال شما به سرور اصلی پایدارتر و بهینه‌ترخواهد بود.  اگزیت لگ تمام مسیرهای موجود برای ارسال داده را ترسیم می‌کند. سپس بهترین مسیر بهینه را انتخاب کرده و از آن برای رد و بدل کردن داده‌ها استفاده می‌نماید. این کار موجب می‌شود در زمانی که یک مسیر ارتباطی مسدود یا ناپایدار است، نرم افزار به سرعت مسیر جایگزین را انتخاب کرده و از ایجاد پینگ جلوگیری کند.

سرویس کاهش پینگ اگزیت لگ

خرید اکانت کاهش پینگ Exitlag اگزیت لگ

این سرویس به صورت اکانت به فروش میرسد و شما بعد از خرید اکانت اگزیت لگ Exitlag باید نرم افزار اگزیت لگ را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید. سپس با وارد کرد اطلاعات اکانت خود وارد نرم افزار شوید و از سرویس کاهش پینگ اگزیت لگ استفاده کنید. اگزیت لگ یکی از بهترین ومعتبرترین سرویس‌های کاهش پینگ در جهان می‌باشد که در بین گیمرهای ایرانی نیز طرف‌داران زیادی دارد. این سرویس به راحتی می‌تواند پینگ شما را نصف کرده و سرعت بازی را بهبود ببخشد. اکانت کاهش پینگ اگزیت لگ بهینه‌ترین مسیر اتصال به سرور را شناسایی کرده و با استفاده از آن به سرور بازی متصل می‌شود و زمان پینگ اینترنت را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد.

ExitLag با قابلیت ساپورت 300 بازی و تاثیر به سزا در کاهش پینگ بازی موجب شده است در بین گیمران بسیار محبوب شود. شما برای خرید اکانت کاهش پینگ اگزیت لگ می‌توانید سفارش خود را در والاها ثبت کرده و به صورت اتوماتیک این سرویس را از سیاره گیمرها تحویل بگیرید.

شارژ حساب اگزیت لگ Exitlag

ما برای دوستانی که حساب اگزیت لگ دارند نیز خدمات ارائه می‌دهیم. حساب اگزیت لگ آن‌ها را شارژ مجدد می‌کنیم تا نیاز به ساخت اکانت جدید نداشته باشند. پس کاربر می‌تواند از همان اکانت اگزیت لگ قبلی خود به راحتی استفاده کند. شما با خرید یکی از اشتراک های سرویس کاهش پینگ Exitlag از یک ماهه، سه ماهه و 6 ماهه می‌توانید حساب کاربری خود را در اگزیت لگ شارژ کرده و از آن برای کاهش پینگ بازی های مورد نظر استفاده کنید.

خرید سرویس کاهش پینگ WTfast

سرویس بعدی کاهش پینگ که عکس العمل و کیفیت بازی آنلاین را افزایش می‌دهد، اکانت کاهش پینگ WTfast است. این سرویس پینگ موجود در بازی‌های آنلاین را ثبات بخشیده و تا حد بسیاری آنها را کاهش می‌دهد. تجربه عالی از یک بازی آنلاین و ویدئویی را در اختیار گیمر می‌گذارد. با سرویس wtfast هم می‌توانید کیفیت بازی خود را با کاهش پینگ بالا ببرید و هم می‌توانید به شبکه اختصاصی گیمرها متصل شوید.

برای خرید اکانت کاهش پینگ WTfast از سایت والاها در همین صفحه می‌توان اقدامات لازم را انجام دهید. این سرویس برای بازی‌هایی که به سرعت عمل بالایی نیاز دارند مانند کالاف دیوتی، پابچی، فورتنایت و دوتا2 به شدت پیشنهاد می‌شود. چرا که تاثیر زیادی در بهبود بازی شما خواهد داشت.

کاهش پینگ WTfast

بهترین سرویس کاهش پینگ بازی

تصور کنید شما در یک بازی آنلاین تنها یک امتیاز نیاز دارید تا برنده باشید و به مرحله بعدی راه پیدا کنید. در این زمان ناگهان برای چند ثانیه بازی ثابت خواهد شد. شما نمی‌توانید هیچ کاری انجام دهید و امتیاز را از دست می‌دهید. به چنین اتفاقی در بازی‌های آنلاین و ویدئویی پینگ می‌گویند. حال برای کاهش پینگ بازی باید از سرویس‌ها و راهکارهای مناسب برای رفع و یا کاهش پینگ استفاده کنید.

راهکارهایی مانند به روزرسانی سیستم روتر، عدم استفاده از VPN یا پروکسی در هنگام بازی، انتخاب سرور نزدیک‌تر، بستن برنامه‌های اضافی در رایانه و افزایش سرعت بارگذاری بازی، تغییر DNS و بهینه سازی تنظیمات بازی می‌توانند تا حدودی بهبود سرعت بازی شما کمک کند. ولی استفاده از سرویس‌های کاهش پینگ مانند اگزیت لگ و wtfast بیشتر از هر روشی پیشنهاد می‌شود.

بهترین سرویس کاهش پینگ پابجی

بازی پابجی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های ویدئویی در سبک بقا است که با راحتی امکان بازی در گوشی‌های همراه و اندروید را برای گیمران فراهم می‌کند. افراد مختلف در این بازی با پینگ زیادی مواجه می‌شوند که حالت کلی بازی را با اختلال مواجه می‌کند. پس انتخاب بهترین سرویس کاهش پینگ برای بازی پابجی می‌تواند کمک بسیاری به گیمران این بازی در موبایل کند و تجربه لذت بخشی را برای آنها به ارمغان آورد.

کاهش پینگ بازی warzone

بازی کالاف دیوتی وارزون یکی از بهترین و معروف‌ترین بازی‌های رایگان بتل رویال است که در دسترس تمام افراد قرار دارد. به صورت روزانه افراد زیادی در این میدان به رقابت می‌پردازند. ولی وجود پینگ و لگ‌های زیاد موجب برهم زدن تعادل بازی شده و جذابیت بازی را کاهش می‌دهد. انتخاب بهترین سرویس کاهش پینگ بازی کالاف دیوتی وارزون یکی از راه‌هایی است که یک بازی جذاب و هیجان انگیز را به شما هدیه می‌کند.

guest
امتیاز دهی
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی

توضیحاتسلام
میخواستم بدونم این سرویس ها در رفع تحریم بازی ها هم تائثیر دارند یا فقط کاهش پینگ هستند .
ممنون از شما

hossein shafiei

سلام وقت بخبر بله چون ای پی شما تغییر میکنه

علی باقری

من قبل استفاده فکر نمیکردم انقد تو کاهش پینگ تاثیر داشته باشه واقعا عالی بود

hossein shafiei

سلان
بله نظر بیشتر دوستانی که استفاده کردن همین بوده

sajad ghanbarian

سلام
دوستان من wtfast استفاده کردم خیلی عالی بود پیشنهاد میکنم

hossein shafiei

سلام بله یکی از قوی ترین سرویس های کاهش پینگ wtfast هست

Zari

سلام وقتتون بخیر. خواستم تشکر کنم از شما و تیم خوبتون واقعا عالی هستید به علاوه اینکه wtfast خیلی خیلی عالیه ممنون از شما

hossein shafiei

سلام وقت بخیر ممنون از شما که همراه ما هستید بله wtfast یکی از بهترین سرویس های کاهش پینگ هست

Zari

سلام خسته نباشید ببخشید اینطور که متوجه شدم wtfast بهتر از اگزیت لگه درسته؟ فقط یک سوال من دیدم توی سایت های دیگه نوشتن اکانت اشتراکی این محصول شما کد اورجیناله درسته؟ یا اینم اشتراکی و فامیلی و این چیزاست؟

بابک آبتیش

سلام خسته نباشید همه دوستان من الان دو ساله که از wtfast استفاده میکنم و راضی هستم به نظرم بهتر از اگزیت لگه البته این دوستمون گفتن رابطش سخت تره به نظرم اینطور نیست من خودم راحتم باهاش و کارمو خوب راه میندازه

مهیار دربندی

وای پسر این wtfast خیلی خفنه یک سوم بیشتر پینگ اومد پایین تر من قبلا اگزیت لگ میگرفتم ولی الان اینو گرفتم وقتی اشتراکم تموم شد خیلی خفن بود دم شما گرم

مهیار دربندی

واقعا اگزیت لگ بهترین سرویس کاهش پینگ من میخوام ماه بعدی که اشتراک تموم میشه wtfast رو هم امتحان کنم

مهرداد

من متوجه نشدم بهتره کدوم رو بگیرم اگزیت لگ یا wtfats

Vantigame

ممنون از شما برای محصول تمیز و حرفه ای هیچ جایی اینجوری ادمو راهنمایی نمیکنن من wtfast گرفتم واقعا عالی بود

یک نرم افزار یا راهکاری برای افزایش سرعت تبادل داده در شبکه به جهت کاهش پینگ بازی یا برنامه ها می باشد

درست است که این روش مانند vpn کار میکند اما در واقع وی پی ان نیست و یک سرویس دیگر تحت نام GVN می باشد که به معنی شبکه خصوصی بازی که بیشتر برای بازهای آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد

با توجه به تست های انجام شده هر کدام توانایی خاص خود را دارند اما از نظر قیمتی اگزیت لگ به صرفه تر است ولی از نظر کارایی wtfats نتیجه بهتری داده است.

خیر تمامی سرویس ها به صورت کد لایسنس بوده و بعد از خرید به شما نمایش داده میشود که میتوانید خودتان از آنها استفاده کنید

20
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x