گیفت کارت ریزرگلد

گیفت کارت ریزرگلد

خرید گیفت کارت ریزرگلد به شما امکان پرداخت در Rixty و خرید آیتم های 2 هزار بازی را میدهد

کشور و مقدار شارژ مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

آمریکا
blank ترکیه

گیفت کارت ریزرگلد Razer Gold نیز در واقع یکی از کارت های اعتباری است که از طریق آنها می‌توان در فروشگاه‌های آنلاین به خرید اعتبار بازی های آنلاین پرداخت. چرا که این کارت بیش از 2000 بازی آنلاین را تحت پوشش خود دارد و این امکان را به راحتی در اختیار گیمران قرار داده است.

ریزر گلد چیست؟

رازر یا ریزر Razer شرکت بزرگ تولید سخت افزارهای حرفه ای گیمینگ دنیا که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و به تولید موارد مورد نیاز بازی های آنلاین مخصوصا برای گیمر ها می پردازد. همچنین RAZER خود در صنعت بازی های آنلاین بصورت گسترده فعالیت داشته و اخیرا در این زمینه شرکت Rixty Entertainment را نیز خریداری کرده و آن را به سرویس ریزر گلد Razer Gold تغییر نام داده است.

لازم به ذکر است که اعتبار کاربران سابق ریکستی را هم به پنل جدید Razer Gold انتقال داده و به صورت منصفانه با کاربران سابق ریکستی رفتار کرده است. اگر شما از قبل گیفت کارت Rixty داشته باشید نیز میتوانید در اکانت Razer خود در ریجن US امریکا از آنها استفاده کنید.

گیفت کارت ریزر گلد

شرکت ریزر که از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم جانبی گیمینگ است، برای مشتریان و علاقمندان خود گیفت کارتی در نظر گرفته که به عنوان گیفت کارت ریزرگلد شناخته می‌شود. به کمک چنین گیفت کارتی می‌توان خرید محصول یا پرداخت درون برنامه‌ای داشت. البته افراد می‌توانند از طریق این گیفت کارت، بیش از 2000 بازی مختلف را خریداری کنند. از جمله عناوینی که این گیفت کارت را پشتیبانی می‌کنند شامل بازی فیفا، بتلفیلد، پابجی و برخی دیگر می‌شود.

خرید گیفت کارت Razer Gold

برای خرید گیفت کارت ریزر گلد از فروشگاه و سیاره گیمرها به نام والاها می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. این گیفت کارت در دو ریجن آمریکا و ترکیه در دسترس تمام کاربران است که بعد از خرید به صورت اتوماتیک کد اورجینال محصول برای شما ارسال می شود.

  • ناگفته نماند، برای استفاده از این گیفت کارت محدودیت زمانی ندارید. زیرا تاریخ انقضایی برای آن در نظر گرفته نشده است و همیشه برای فعال کردن قابل استفاده خواهد بود.
  • این گیفت کارت در مدل‌های با سطح اعتبار مختلف ارائه می‌شود، بنابراین خریداران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه والاها، گزینه مناسب را تهیه کنند.
  • همانطور که گفته شد، ریزرگلد یک گیفت کارت کارآمد برای گیمرها خواهد بود و می‌توان به خرید بازی منتخبی پرداخت.
  • خرید گیفت کارت ریزر گلد آمریکا 5 دلاری و خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه 10 لیر و خرید گیفت کارت Razer Gold ترکیه 100 لیر در سیاره گیمرها امکانپذیر است.
گیفت کارت ریزرگلد