تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد

درباره والاها سیاره گیمرها

والاها سیاره گیمرها

تنها سیاره در دسترس برای گیمرهای ایرانی در جهان

زمانیکه در حال بازی کردن بازی های کامپیوتری هستید چه احساسی دارید؟ شادی و نشاط، آرامش، احساس مهم بودن یا احساس های دیگری که همه ما آنها را تجربه کرده ایم، والاها از همین احساس آمده است تا برای شما فراتر از دنیای روزمره سیاره شما باشد.

اواخر سال 1399 مجموعه والاها دور هم جمع شد از گیمرهایی که به نظر میرسید دنیای بیرون آنها را نادیده میگیرد، این چالش بزرگی بود تا جامعه ای قدرتمند بسازیم و با همراهی همیدگر بتوانیم این جامعه را به بیرون از فضای مجازی و در قلب هر خانواده ببریم. ما ابتدا به بررسی و تحقیق در خصوص صنعت گیم پرداختیم و با وب سایت اولیه با نام آرتان گیفت شروع کردیم تا در مدت زمانی که بر روی والاها کار میکنیم از نظر مالی تامین و نیاز های بازار را بسنجیم. بعد از گذشت 7 ماه در شهریور 1400 والاها متولد شد، سیاره ای از دل غبار کهکشان راه شیری سیاره ای برای گیمرها.

ما فقط یک فروشگاه اینترنتی نیستیم، ما فراتر از آن تنها سیاره گیمرها در کل تاریخ بشریت و هستی هستیم و امید داریم به روز های روشن و نوید بخش برای گیمرها. از نظر والاها جامعه بیرونی باید نگاه دوباره ای به گیم و بازی های کامپیوتری بیاندازد و مخصوصا گیمرهای ایرانی را بیشتر از قبل ارج نهد.

والاها نامیست فراتر از یک فروشگاه اینترنتی، سرزمینی است از تجربه های جدید و حقیقت های پنهانی جهان بازی ها برای شمایی که میخواهید شگفتی ها را کشف و به آرامش، آزادی، امنیت و ارتباط متقابل دست یابید. والاها فقط یک مکان هم نیست فراتر از آن مانند راهنماییست تا شما را در مسیر یافتن گنج خود هدایت کند و در این مسیر با تمام قوا در کنار شما خواهد بود. والاها نه تنها یک مکان یا راهنما بلکه یک حس هیجان انگیز و مهربانانه برای گیمرهاست. افقی روشن، با وجود تمام دشواری ها والاها سیاره گیمر هاست والاها سیاره شماست.