تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد
گیفت کارت چیست و چه کاربردی دارد؟

گیفت کارت یا کارت هدیه، یک کارت اعتباری است که شامل مقداری پول یا اعتبار مالی است که برای خرید کالاها یا خدمات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کارت‌ها به شکل فیزیکی یا الکترونیکی در دسترس هستند و برخی از شرکت‌های بزرگ، مانند آمازون، وال‌مارت و بست‌بای، این نوع کارت‌ها را ارائه می‌دهند. با استفاده از گیفت کارت، می‌توانید برای خرید کالاهای مورد نیاز خود از طریق فروشگاه‌های آنلاین یا فیزیکی به جای استفاده از کارت اعتباری یا پول نقد، از اعتبار مالی موجود در کارت استفاده کنید. گیفت کارت همچنین می‌تواند به عنوان هدیه به دیگران اهدا شود و آن‌ها را از خرید کالاهای مورد نظرشان دعوت به عمل آورد.

گیفت کارت چیست؟

کاربرد گیفت کارت چیست و چه کاربردی دارد؟

گیفت کارت یک ابزار مفید برای خرید کالاها و خدمات مختلف است. با استفاده از این کارت، می‌توانید برای خرید کالاها و خدمات مورد نیاز خود از طریق فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی استفاده کنید. یکی از مزایای استفاده از گیفت کارت، جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات کارت اعتباری و کاهش خطرات امنیتی است. همچنین، با استفاده از گیفت کارت به عنوان هدیه می‌توانید به دیگران اجازه دهید که خودشان کالاهای مورد نظرشان را خریداری کنند. از دیگر مزایای استفاده از گیفت کارت می‌توان به تخفیف‌هایی که برخی فروشندگان برای این نوع کارت‌ها ارائه می‌دهند اشاره کرد. به این ترتیب، با خرید گیفت کارت، می‌توانید به تخفیف‌های اخیر و پیشنهادهای ویژه فروشگاه‌ها دسترسی داشته باشید.

گیفت کارت ها در چند نوع ارائه میشوند؟

گیفت کارت‌ها در چند نوع مختلف ارائه می‌شوند. برخی از نوع‌های این کارت‌ها عبارتند از:

 1. گیفت کارت‌های فیزیکی: این نوع کارت‌ها در قالب یک کارت اعتباری فیزیکی ارائه می‌شوند و بر روی آن‌ها میزان اعتباری که می‌توان برای خرید کالاها یا خدمات مختلف استفاده کرد را نشان می‌دهند.
 2. گیفت کارت‌های الکترونیکی: این نوع کارت‌ها در قالب یک کد الکترونیکی ارائه می‌شوند و بعضاً به عنوان کد رهگیری شناخته می‌شوند. با استفاده از این کد می‌توانید به اعتبار موجود در گیفت کارت دسترسی پیدا کنید و از آن برای خرید کالاها و خدمات مختلف استفاده کنید.
 3. گیفت کارت‌های شارژ: این نوع کارت‌ها برای شارژ کردن حساب‌های موبایل، تلفن همراه و اینترنت ارائه می‌شوند و به جای استفاده از کارت اعتباری یا پرداخت نقدی می‌توان از آن‌ها برای شارژ حساب استفاده کرد.
 4. گیفت کارت‌های بازی: این نوع کارت‌ها برای خرید اعتبار و وارد کردن آن در بازی‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این کارت‌ها می‌توانید به اعتبار مالی در بازی دسترسی داشته باشید و از آن برای خرید آیتم‌ها و قابلیت‌های مختلف در بازی استفاده کنید.

کارت های پیش پرداخت بانکی

کارت های هدیه بانکی

کارت های پیش پرداخت بانکی یا Prepaid Cards، نوعی کارت های پرداخت الکترونیکی هستند که با پیش پرداخت یک مبلغ مشخص به دست می‌آیند و به عنوان جایگزین کارت های اعتباری یا بدهی صادر می‌شوند. این کارت‌ها به شکل فیزیکی یا الکترونیکی ارائه می‌شوند و می‌توان از آن‌ها برای خرید کالاها و خدمات مختلف استفاده کرد.

در ایران نیز کارت های پیش پرداخت بانکی با عنوان کارت هدیه در بانک ها ارائه میشوند که میتوانید از دستگاه های اتوماتیک بانکی یا از خود بانک در خواست صدور کارت هدیه بانکی را داشته باشید.

انواع گیفت کارت های بانکی

کارت های پیش پرداخت بانکی بر اساس ریجن یا کشور و منطقه متفاوت هستند. برای مثال ویزا کارت مجازی اروپا را میتوان فقط در مواردی که امکان پرداخت توسط یورو وجود داشته باشد، استفاده کرد. مستر کارت و امریکن اکسپرس نیز به همین ترتیب می باشند. در واقع برای نوع ارز و کشور یک نوع خاصی از کارت های پیش پرداخت صادر میشوند.

کارت های پیش پرداخت بانکی یا مجازی

در این بخش به معرفی چند کارت پیش پرداخت بانکی یا همان مجازی می پردازیم. شما با استفاده از این کارت ها میتوانید در وب سایت های مختلف پرداخت و خرید کنید. مانند کارت هدیه های بانکی در کشور عزیزمان ایران؛ از این نوع کارت ها در خارج از ایران نیز صادر میشوند که به صورت دیجیتالی یا به صورت فیزیکی در دسترس عموم قرار دارند.

 1. ویزا کارت مجازی
 2. مستر کارت مجازی
 3. امریکن اکسپرس
 4. مینت کارت

علت اینکه به این نوع کارت ها مجازی گفته میشود این است که ما در حقیقت اصل کارت فیزیکی به خاطر شرایط تحریم و ارسال سخت به ایران دسترسی نداریم. فقط تصویری از اطلاعات را دریافت خواهیم کرد که شامل شماره کارت، cvv و تاریخ انقضا می باشند.

توجه کنید که کارت های خارجی رمز دوم ندارند و نیازی به داشتن آن نیست.

مشاهده اعتبار کارت های مجازی

برای مشاهده میزان موجودی و لیست تراکنش های هر کارت شما میتوانید به سایت های مربوطه مراجعه کنید. در ادامه  لیست این کارت ها به همراه لینک دسترسی در اختیار شما قرار داده شده است. بعد از ورود به سایت های اصلی، اطلاعات کارت خود را وارد کنید و میزان اعتبار، گردش حساب و لیست بازگشتی های پرداخت خود را مشاهده کنید.

 1. اعتبار ویزا کارت
 2. بالانس مستر کارت
 3. گردش حساب امریکن اکسپرس
 4. موجودی مینت کارت

لطفا توجه داشته باشید که باید برای دریافت اطلاعات موجودی و گردش حساب حتما با آی پی غیر از ایران ترجیحا امریکا وارد سایت های بالا شوید.

کارت های فیزکی یا دیجیتالی چه فرقی باهم دارند؟

اصل گیفت کارت به صورت فیزیکی ارائه میشود. اما با توجه به پیشرفت روز افزون دنیای دیجیتالی قاعدتا گیفت کارت ها نیز از این موضوع مستثنا نبوده و در حال حاضر به صورت یک کد نیز ارائه میشوند. یکی از مرسوم ترین کد های هدیه، کد های شارژ یا کد تخفیف هاییست که به صورت دیجیتالی برای دوستان خود ارسال میکنیم. در واقع هیچ فرقی باهم ندارند؛ اگر شما یک کد دیجیتالی استیم داشته باشید با گیفت کارت استیم به صورت فیزیکی هیچ فرقی ندارد و نهایتا هر دوی آنها یک کار را خواهند کرد.

کد گیفت کارت چیست؟

کد گیفت کارت همان گیفت کارت است یعنی وقتی شما گیفت کارت میخرید به شما یک کد تحویل داده خواهد شد که میتوانید آن را در پلتفرم خود وارد کنید و به مقدار مشخصی شارژ یا اعتبار دریافت کنید هر کد فقط یک بار میتواند مصرف شود و عموما تاریخ انقضا ندارد.

گیفت کارت های بازی یا سایر پلتفرم ها

گیفت کارت های سایر پلتفرم ها

نوع دیگری از کارت های هدیه، آنهایی هستند که توسط کمپانی های گیم و یا پلتفرم های عرضه نرم افزار مانند مایکروسافت صادر میشوند این نوع گیفت کارت ها معمولا به صورت یک کد دیجیتالی هستند یا اگر در خارج از کشور باشید به صورت فیزیکی نیز میتوانید آنها را از سوپر مارکت ها تهیه کنید.

کارت های گیمینگ

گیفت کارت های گیمینگ

گیفت کارت های گیمینگ

همانطور که در بالا اشاره شد کمپانی های بازی سازی و پلتفرم های ارائه بازی های رایانه ای نیز کارت هدیه ارائه میدهند مانند گیفت کارت ایکس باکس ، گیفت کارت اپل، گیفت کارت استیم و … که بر اساس ریجن و مقدار شارژ متفاوت می باشند.

یعنی براساس نوع کاربری گیفت کارت های گیمینگ نیز ارائه میشوند که برای پلتفرم های گیم هستند.

در ادامه به معرفی گیفت کارت های گیمینگ می پردازیم.

گیفت کارت استیم

نمونه گیفت کارت فیزیکی استیم

نمونه گیفت کارت فیزیکی استیم

گیفت کارت استیم مخصوص استفاده برای پلتفرم لانچر بازی های ویدئویی به نام استیم است.

که بر اساس ریجن و مقدار شارژ تقسیم بندی میشوند برای مثال اگر ریجن یا کشوری که با آن در استیم بازی میکنید امریکا باشد شما باید گیفت کارت استیم امریکا خریداری کنید.

و مقدار آن بستگی به کاری که میخواهید انجام دهید دارد برای مثال شما یک بازی را در استیم میخواهید خریداری کنیدکه قیمت آن 10 دلار است بنابراین شما باید  گیفت کارت استیم 10 دلاری آمریکا خریداری کنید.

گیفت کارت های استیم به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی ارائه میشوند.

شما میتوانید با ورود به صفحه گیفت کارت استیم والاها اقدام به خرید در ریجن های مختلف کنید.

از گیفت کارت استیم میتوانید برای خرید آیتم یا خود بازی استفاده کنید.

در زمان خرید گیفت کارت استیم حتما به ریجن یا کشور فعالسازی اکانت خودت دقت کنید.

نکته خیلی مهم اگر قبلا هیچ گیفت کارتی برای استیم نزده باشید میتوانید برای هر ریجنی که دوست دارید گیفت کارت استیم خریداری کنید.

کارت هدیه استیم، علاوه بر این که به عنوان هدیه به دیگران اهدا می شود، می تواند به عنوان یک ابزار امنیتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. به این معنی که به جای استفاده از کارت اعتباری یا دیگر روش های پرداخت، از کارت هدیه استیم برای خرید بازی ها و محتوای دیگر در پلتفرم استیم استفاده کرد که این اقدام می تواند از سرقت اطلاعات شخصی و نحوه پرداخت جلوگیری کند.

لیست قیمت گیفت کارت استیم

ریجن یا نوع محصول مقدار شارژ قیمت
آمریکا 25 دلار ۱,۹۴۱,۰۰۰ تومان
آمریکا 75 دلار ۵,۵۴۳,۰۰۰ تومان
آمریکا 0.37 دلار ۴۵,۰۰۰ تومان
آمریکا 0.50 دلار ۵۳,۰۰۰ تومان
آمریکا 0.75 دلار ۷۹,۰۰۰ تومان
آمریکا 0.88 دلار ۱۰۱,۰۰۰ تومان
آمریکا 1.41 دلار ۱۳۶,۰۰۰ تومان
آمریکا 1.76 دلار ۱۶۵,۰۰۰ تومان
آمریکا 2.12 دلار ۱۹۲,۰۰۰ تومان
آمریکا 2.84 دلار ۲۱۵,۰۰۰ تومان
آمریکا 2.88 دلار ۲۷۷,۰۰۰ تومان
آمریکا 3.19 دلار ۲۹۰,۰۰۰ تومان
آمریکا 3.85 دلار ۳۵۷,۰۰۰ تومان
آمریکا 5.13 دلار ۴۷۱,۰۰۰ تومان
آمریکا 6.41 دلار ۵۸۰,۰۰۰ تومان
آمریکا 5 دلار ۳۹۶,۰۰۰ تومان
آمریکا 10 دلار ۷۶۴,۰۰۰ تومان
آمریکا 20 دلار ۱,۵۷۸,۰۰۰ تومان
آمریکا 50 دلار ۴,۲۴۵,۰۰۰ تومان
آمریکا 100 دلار ۷,۹۹۰,۰۰۰ تومان

برای مشاهده صفحه محصول گیفت کارت استیم اینجا کلیک کنید

ریجن های Steam Gift Card

گیفت کارت های استیم بر اساس ریجن متفاوت می باشد و برای اکثر کشور ها قابلیت استفاده را دارد برای مثال چند نمونه را نام میبریم:

 • گیفت کارت استیم با ریجن ترکیه
 • استیم والت روسیه
 • ریجن آرژانتین
 • و…

نکته مهم: برای شارژ استیم والت خیلی اهمیت دارد که حتما گیفت کارت خریداری شده با ریجن شما یکی باشد یعنی نمیتوانید از گیفت کارت استیم ترکیه برای شارژ ریجن آرژانتین استفاده کنید.

ریجن استیم در واقع همان واحد پولی کیف پول شما است. یعنی بر اساس هر کشور یک واحد پولی جداگانه دارد برای مثال ریجن ترکیه واحد پولی آن لیر می باشد،

ریجن گلوبال چیست

ریجن گلوبال در استیم قابلیت استفاده در تمامی ریجن های پلتفرم استیم را دارد به طوری که فرق نمیکند البته به جز محدودیت های زیر شما از کدام کشور باشید مقدار شارژ موجود در گیفت کارت های گلوبال استیم به صورت اتوماتیک به ارز ریجن شما تغییر میکند. برای مثال اگر اکانت شما ریجن هند باشد، و مقدار 10 دلار گیفت کارت گلوبال داشته باشید اتوماتیک به معادل روپیه هند به اندازه 10 دلار شارژ دریافت خواهید کرد.

نکته خیلی مهم در خصوص ریجن گلوبال : گیفت کارت استیم گلوبال برای برخی از ریجن ها مانند: آرژانتین، ترکیه، آمریکا، برزیل و آفریقای جنوبی کار نمیکند و باید از گیفت کارت های مخصوص این ریجن ها استفاده کنید.

همه چیز درباره گیفت کارت اپل

گیفت کارت اپل چیست؟

کد های هدیه اپل برای خرید موسیقی، کتاب و بازی و نرم افزار در اپ استور اپل استفاده قرار میگیرد.

عموما این کد ها را با گیفت کارت اپل آیتونز یکی میدانند.

شما با خرید کارت هدیه اپل میتوانید به هزاران و میلیون ها بازی و نرم افزار یا موسیقی دسترسی داشته باشید.

یکی از کاربرد های گیفت کارت اپل برای خرید اکانت های پرمیوم پلتفرم هایی نظیر اسپاتیفای و یا رادیو جوان است.

البته میتوانید برای خرید اشتراک حرفه ای آنها از گیفت کارت اسپاتفیای یا گیفت کارت رادیو جوان نیز استفاده کنید.

گیفت کارت اپل را در کجا میتوانم استفاده کنم؟

شما با استفاده از گیفت کارت اپل مقدار اعتباری را در آیفون خود وارد میکنید که میتوانید برای تمامی خرید های آیفون انجام دهید برای مثال میتوانید با گیفت کارت apple برای خرید موزیک، کتاب و … که در فروشگاه هایی نظیر آیتونز، آی بوک و آی مک وجود دارند استفاده کنید.

شما میتوانید به راحتی گیفت کارت اپل را از والاها سیاره گیمرها خریداری کنید و به صورت آنی آن را تحویل بگیرید.

چطور از گیفت کارت اپل برای خرید در apple استفاده کنیم؟

برای استفاده از گیفت کارت اپل در دستگاه‌های آیفون، آیپد و آیپاد مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا وارد برنامه اپ استور شوید.
 • در قسمت پایین منو گزینه Featured با آیکون ستاره پیداست، آن را انتخاب کنید.
 • به پایین‌ترین قسمت صفحه برنامه رفته که حساب شما در آن قسمت آشکار است.
 • در صورتی که شاهد حساب کاربری خود نیستید، این یعنی وارد اکانت نشدید، پس سریع‌تر اقدام کنید.
 • سپس باید به انتخاب گزینه Redeem Gift Card or Code بپردازید.
 •  در بخش بعدی با دو گزینه رو به رو می‌شوید. که یکی از آنها اسکن کد با دوربین گوشی است و در این روش به سادگی Redeem انجام می‌شود.
 • در روش دوم باید کد 16 رقمی را به صورت دستی برای Redeem کردن، وارد نمایید.
 •  در نهایت حساب اپل شما شارژ خواهد شد.

بعد از انجام مراحل بالا میتوانید از اپ استور خرید خود را انجام دهید.

تحویل گیفت کارت اپل چقدر زمان می برد؟

تحویل گیفت کارت های اپل در والاها سیاره گیمرها به صورت آنی می باشد و بلافاصله بعد از پرداخت کد هدیه اپل را تحویل خواهید گرفت.

خرید بازی Sekiro: Shadows Die Twice - GOTY Edition ایکس باکس (xbox)
1,318,000 تومان

 

گیفت کارت یا کارت هدیه پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن هم مانند سایر کد های هدیه بر اساس ریجن اکانت شما و مقدار شارژی که میخواهید متفاوت هستند شما میتوانید از این صفحه به بررسی مقدار شارژ و ریجن انتخابی بپردازید.

کد گیفت کارت ps4 برای چیست؟

"<yoastmark

کارت هدیه پلی استیشن نیز مانند هر گیفت کارت دیگری شامل یک کد اورجینال می‌باشد که با وارد نمودن آن کد حساب کاربری شما شارژ خواهد شد. در واقع کاربران با استفاده از گیفت کارت می‌توانند به جای پرداخت از پول خود، پرداختی را به‌وسیله این کارت انجام دهند. برای خرید انواع محصولات و خدمات از فروشگاه پلی استیشن به گیفت کارت نیاز است. خرید انواع بازی‌ها، پیش خرید کردن بازی، گرفتن تخفیفات، خرید تم آنلاین و درون پرداختی‌های بازی همگی با این کارت و شارژ حساب خود امکانپذیر خواهد بود.

انواع گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن تنها یک نوع دارد ولی در ریجن های مختلفی ارائه میشود که با توجه به ریجن ( کشور ) اکانت شما انتخاب میشود برای مثال اگر ریجن شما امریکا باشد گیفت کارت شما نیز باید امریکا باشد در بین گیفت کارت های پلی استیشن برای پلتفرم های ps4 و ps5 هیچ فرقی ندارد و ارتباطی به کنسول شما نداشته.

 

ایکس باکس و مایکروسافت

مایکروسافت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری بوده که توانسته به موفقیت‌های بزرگ در حوزه خود دست یابد. این شرکت همانند دیگر کمپانی‌های ارائه دهنده خدمات الکترونیک، گیفت کارت‌هایی را برای محصولات خود در نظر گرفته که به عنوان کارت هدیه ایکس باکس شناخته می‌شوند. در واقع با کمک گیفت کارت می‌توانید بدون پرداخت هزینه از آیتم و مزایای فروشگاه Xbox برخوردار شوید. یکی از بهترین مزایای موجود، خرید بازی در این فروشگاه آنلاین است. فروشگاه رسمی گیفت کارت مایکروسافت

گیفت کارت ایکس باکس عکس گیفت کارت ایکس باکس ( فیزیکی )

ت ایکس باکس ( فیزیکی )

همانطور که در بالا اشاره شد گیفت کارت‌ها در حقیقت شامل یک کد یک بارمصرف می‌شوند و از طریق آن می‌توانید با توجه به ارزش هر گیفت کارت، خریدی از فروشگاه موردنظر داشته باشید؛ بنابراین هر کارت سقف ارزشی خود را دارد که تا آن میزان می‌توان خرید خود را انجام داد. پس شما زمانی که اکانت شخصی خود را در اختیار داشتید و مایل بودید بازی موردنظر خود را در اکانت فعال سازید با خرید گیفت کارت xbox تا میزان اعتبار موجود در آن می‌توانید به خرید بازی و درون پرداختی‌های آن مشغول شوید.

در واقع گیفت کارت ایکس باکس یا مایکروسافت یکی هستند و با خرید یکی از آنها میتوانید به همه سرویس های مایکروسافت دسترسی داشته باشید.

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

در حقیقت با گیفت کارت گوگل پلی اعتباری در حساب گوگل پلی خود دریافت می‌کنید که از طریق آن می‌توانید اپلیکیشن یا بازی موبایلی موردنظر را دریافت کنید. شما می‌توانید با دریافت یک کد، آن را در حساب گوگل پلی خود اعمال کرده و سپس شاهد شارژ شدن اکانت خود باشید. سپس از طریق آن می‌توانید خریدهای درون برنامه‌ای خود را انجام دهید.
به نوعی باید بهترین روش خرید از گوگل پلی را، استفاده از گیفت کارت و خرید گیفت کارت گوگل پلی این فروشگاه دانست. هر گیفت دارای اعتبار خاص خود بوده و افراد می‌توانند تنها به اندازه رقم هر گیفت کارت، خرید داشته باشند. ولی داشتن گیفت کارت به معنای آن نیست که هر خرید از فروشگاه google قابل انجام است.

 کد گیفت کارت پابجی چیست ؟

گیفت کارت پابجی

گیفت کارت پابجی برای بازی pubg می باشد شما میتوانید با استفاده زا خرید گیفت کارت پابجی برای خود us pubg دریافت کنید و از آن برای خرید آیتم های درون بازی استفاده کنید.

گیفت کارت اسپاتیفای چیست؟

پلتفرم اسپاتیفای

پلتفرم اسپاتیفای

اسپاتیفای یکی از بزرگترین سرویس دهنده های موزیک در سرار جهان است یک پلتفرم که با استفاده از آن میتوانید به تمامی آهنگ های داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید اسپاتیفای درواقع یک پلتفرم انتشار موزیک است که سود خود را با صاحب امتیاز اثر شریک میشود. برای خرید اشتراک شما میتوانید از گیفت کارت اسپاتیفای استفاده کنید. برای خرید گیفت کارت spotify اینجا کلیک کنید.

گیفت کارت های سایر پلتفرم ها

در این بخش ما به معرفی برخی از گیفت کارت های مختلف برای سایر پلتفرم ها به غیر از شبکه های پرداخت بانکی مانند ویزا یا گیفت کارت های گیمینگ مانند استیم میپردازیم با ما همراه باشید.

کد هدیه Skype چیست؟

اسکایپ یک سرویس رایگان است اما یک بخش کاملا جذاب دارد که برای استفاده از آن و حذف محدودیت های اسکایپ باید پرو یا نسخه حرفه ای آن را خریداری کنید.

برخی از امکاناتی که با خرید نسخه حرفه ای اسکایپ بدست خواهید آورد عبارت اند از: برقراری تماس رایگان نامحدود، اتصال یک خط مجازی حرفه ای به صورت رایگان و کلی امکانات دیگر که ما در روز های آینده به این بخش اضافه خواهیم کرد.

اگر شما بخواهید اکانت پرمیوم اسکایپ را داشته باشید باید گیفت کارت Skype را خریداری کنید.

بنابراین گیفت کارت اسکایپ همان کد دیجیتالی است که شما با وارد کردن در نرم افزار محبوب اسکایپ میتوانید اکانت حرفه ای آن را خریداری کنید و جایگزین پرداخت پول نقدی یا اعتباری شده است.

 

دیجی کالا

گیفت کارت دیجی کالا

گیفت کارت دیجی کالا چیست؟

دیجی کالا هم مانند سایر سرویس دهنده ها و خرده فروشی های آنلاین گیفت کارت ارائه میدهد شما میتوانید گیفت کارت دیجی کالا را خریداری کرده و برای دوست خود ارسال کنید تا بتواند با توجه به مقدار اعتباری که شما از قبل پرداخت کرده اید در دیجی کالا خرید انجام دهد.

گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون چیست؟

گیفت کارت آمازون چیست؟

یک کد هدیه برای شارژ کیف پول در وب سایت آمازون می باشد به صورتی که شما میتوانید به راحتی با استفاده از گیفت کارت آمازون به مقدار مشخصی دلار را در کیف پول آمازون وارد کنید و خرید های خود را انجام دهید.

گیفت کارت فری فایر چیست و چگونه کار می‌کند؟

گیفت کارت فری فایر یکی از روش‌هایی است که با استفاده از آن می‌توان به راحتی به الماس‌های بیشتری در بازی فری فایر دست یافت. این کارت‌ها از طریق سایت‌های مختلفی مانند سایت خرید الماس فری فایر یا سایت خرید گیفت کارت فری فایر قابل تهیه هستند. با استفاده از گیفت کارت فری فایر، شما می‌توانید به صورت آنی و بدون نیاز به انجام تراکنش‌های پولی، الماس‌های خود را افزایش دهید.

خرید جم فری فایر

سایت‌های فروش ردیم کد فری فایر یا خرید کد فری فایر، به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی کد فری فایر و کد جم فری فایر را تهیه کرده و از آنها برای خرید الماس فری فایر استفاده کنید. این سایت‌ها از روش‌های مختلفی برای فروش ردیم کد فری فایر و کد جم فری فایر استفاده می‌کنند، برخی از آنها این کدها را با تخفیف عرضه می‌کنند و برخی دیگر به صورت ارزانتری نسبت به سایرین، این کدها را عرضه می‌کنند.

گیفت کارت فری فایر یکی از بهترین هدایایی است که به دوستانتان و آشنایانتان داده می‌شود. با خرید گیفت کارت فری فایر، شما می‌توانید آن را به دوستانتان هدیه داده و آنها را به بازی فری فایر دعوت کنید. این کارت‌ها به صورت آنی تحویل داده می‌شوند و شما نیازی به ارسال فیزیکی آنها ندارید. همچنین، شما می‌توانید با خرید گیفت کارت فری فایر به راحتی به تعداد الماس بیشتری دسترسی پیدا کنید.

برای خرید گیفت کارت یا جم فری فایر یا ردیم کد اینجا کلیک کنید.

با توجه به اینکه گیفت کارت فری فایر و ردیم کد فری فایر از روش‌هایی هستند که بسیاری از بازیکنان فری فایر از آنها استفاده می‌کنند، سایت‌های مختلفی وجود دارند که این کارت‌ها و کدها را به فروش می‌رسانند. اگر شما نیز به دنبال خرید الماس فری فایر هستید، می‌توانید به سایت‌های خرید الماس فری فایر و گیفت کارت فری فایر مراجعه کرده و به راحتی از این روش‌ها برای افزایش الماس خود استفاده کنید.

چگونه گیفت کارت بخریم؟

با توجه به تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد شما نمیتوانید به صورت مستقیم خرید گیفت کارت را انجام دهید برای همین باید از طریق سایت های فروش گیفت کارت مانند والاها سیاره گیمرها اقدام به خرید گیفت کارت کنید.

استفاده از کارت های هدیه در ایران

همانطور که در بالا گفته شد ایران تحریم است و شما نمیتوانید به صورت مستقیم از استیم بازی بخرید یا هر پلتفرم دیگری مانند ایکس باکس بنابراین نیاز به گیفت کارت دارید و میتوانید از سایت های معتبر ارائه دهنده گیفت کارت مانند والاها اقدام به خریداری کنید فقط باید به ریجن و مقدار شارژ انتخابی خود دقت کنید.

آیا رایگان میتوان گرفت

بعضی از سایت ها یا برنامه ها بعد از انجام یک عملیات به شما گیفت کارت ارائه میدهد تا بتوانید از خدمات آن سرویس بهره مند بشوید در برخی از موارد به شما گیفت کارت های سایر پلتفرم ها مانند اپل یا گوگل پلی نیز داده میشود اما استخراج آن بسیار سخت و پیچیده می باشد برای همین به صرفه نخواهد بود.

آموزش های استفاده

استفاده از گیفت کارت به راحتی قابل انجام است کافیست ابتدا با توجه به نوع کشور و پلتفرم آی پی خود را تغییر دهید و سپس اقدام به ردیم کردن کنید، ردیم کردن به وارد کردن و شارژ شدن کیف پول شما در آن پلتفرم گفته میشود شما به راحتی میتوانید به بخش آموزش های والاها سر بزنید تا همه آموزش های استفاده از گیفت کارت را فرا بگیرید.

بررسی صحت کد گیفت کارت چگونه انجام می شود؟

از آنجایی که گیفت کارت ها یک کد دیجیتالی هستند ممکن است اشتباهاتی در ارسال پیش آمده باشد. برای بررسی صحت کد و اعتبار آن راه مشخصی وجود ندارد. اما ما روش هایی داریم که میتوانید از آنها برای تعیین سلامت کد گیفت کارت استفاده کنید.

در واقع تنها زمانی که ما قصد استفاده از کد را داشته باشیم میتوان فهیمد که کد سالم است یا خیر.

برای همین ما همین کار را شبیه سازی میکنیم. اما مرحله آخر که ما تایید میکنیم که مقدار اعتبار را به کیف پولمان واریز کند آن را لغو میکنیم. و فقط پیشنمایشی را مشاهده میکنیم که اعتبار کد را نمایش میدهد اگر مقدار اعتبار درست بود یعنی کد سالم است.

روند کار ردیم کردن کد به این صورت است. که ما یک کد داریم و این کد را درون یک سایت یا برنامه وارد میکنیم. بعد سایت یا برنامه بعد از بررسی به ما مقدار اعتبار را نمایش میدهد. و از ما میخواهد که آن را تایید کنیم تا به کیف پولمان واریز شود، خب ما هم دقیقا در همین مرحله کار را رها میکنیم. تا کد را بررسی کنیم البته شما که به عنوان خریدار گیفت کارت میخواهید از آن استفاده کنید لازم نیست کار را رها کنید اگر مقدار مشخص اعتبار گیفت کارت درست بود و خطایی نداشت شما میتوانید آن را تایید کنید تا کیف پولتان در آن برنامه یا سایت شارژ شود.

بررسی کد گیفت کارت گوگل پلی

اگر ما یک کد گیفت کارت گوگل پلی داشته باشیم که آن را خریداری و یا هدیه گرفته باشیم باید چگونه مطمئن شویم که میزان اعتبار آن یکسان است و یا اصلا کد سالم است یا خیر؟

پاسخ این سوال مشخصا راه دقیقی وجود ندارد، اما شما میتوانید به صفحه ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی در اکانت خود وارد شوید یا اینجا کلیک کنید و بعد کد را وارد کنید، اگر بعد از وارد کردن کد به شما مقدار شارژ را نمایش داد، این به معنی سلامت کد می باشد اما اگر خطای با پیغامی مانند : این کد قبلا استفاده شده است. نمایش داده شد کد اشتباه است یا سالم نیست.

توجه کنید که برای بررسی لازم نیست بعد از اینکه کد را وارد کردید تایید کنید چرا که اگر این را تایید کنید کد به حساب شما منتقل خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه ردیم کردن کد گیفت کارت گوگل پلی میتوانید به صفحه آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی مراجعه کنید.

ما در این مقاله کامل و جامع سعی کردیم به همه ابعاد مسئله گیفت کارت چیست بپردازیم امیدواریم که تا به اینجا همراه ما بوده باشید و از این موضوع بسیار سپاسگذاریم.

چرا باید از گیفت کارت استفاده کنیم؟

فلسفه ارائه کارت های هدیه یا همان گیفت کارت مشخصا به ارائه یک همراهی و همدلی و هدیه برمیگردد، بنابراین این سناریو را تصور کنید که شما میخواهید لذت بازی کردن یا لذت داشتن پول یا هر امکان دیگری را به دوست یا آشنای خود بدهید ساده ترین کار خرید گیفت کارت و کارت هدیه است. اما با توجه به رونق گرفتن این مسئله خود به یک صنعت مجزا تحت عنوان صنعت کارت های هدیه یا پیش پرداخت تبدیل شد که در جهان امروز بسیار پر رونق است.

از جمله شرکت های بزرگی که در این صنعت فعالیت می کنند، شرکت ویزا کارت و مستر کارت هستند که سالانه چند میلیون دلار از درآمد های این شرکت به کارت های پیش پرداخت اختصاص دارد.

گیفت کارتی که ما مد نظر داریم یک کارت هدیه دیجیتالیست به صورت کد است، که میتوانیم آن را درون پلتفرم خود وارد کنیم و مقدار شارژی که به همراه خود دارد در کیف پول ما ذخیره خواهد شد.

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
guest
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مظفری

خسته نباشید به تیم فوق العاده والاها خیلی مقاله کاملی بود فقط یکم از نظز املایی غلط داشت لطفا بررسی کنید.

hossein shafiei

سلام ممنون از نظر فوق العاده شما چشم حتما بررسی میکنیم تشکر که اطلاع دادین

مطالب مرتبط

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x