گیم پس آلتیمیت pc و xbox و موبایل

گیم پس آلتیمیت pc و xbox و موبایل

اشتراک گیم پس آلتیمیت بر روی ایکس باکس، موبایل و pc به صورت همزمان قابل اجرا میباشد. بعد از خرید نیاز یه ارسال اطلاعات ورود به اکانت نمیباشد.گیم پس آلتیمت توسط والاها به صورت کد اورجینال ارائه میشود.

 • گیم پس آلتیمیت به صورت کد اورجینال برای شما ارسال خواهد شد.
 • گیم پس های ارائه شده توسط ما به صورت هکی، ظرفیتی و اشتراکی که باعث بن شدن کنسول میشود نمیباشد.
 • برای فعال کردن گیم پس نیاز به ادد کردن کارت بانکی نمیباشد
 • بعد از خرید با پشتیبانی در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.
 • در هنگام فعال سازی نباید هیچ اشتراک فعالی داشته باشید باید منتظر اتمام آن بمانید و بعد ردیم کنید.
 • برای ردیم کردن کافیست به سایت مایکروسافت با اکانت خود وارد شوید و کد را وارد کنید.
 • در صورت تمایل تمامی مراحل فعالسازی را پشتیبانی انجام خواهد داد.
 • برای خرید گیفت کارت ایکس باکس کلیک کنید.

مرحله اول: انتخاب ریجن یا نوع محصول

آلتیمیت آلتیمیت

مرحله دوم: انتخاب مقدار شارژ

1 ماهه
3 ماهه
12 ماهه
قیمت
۱۳۹,۰۰۰ تومان
۱۰۹,۰۰۰ تومان
قیمت
۳۹۰,۰۰۰ تومان
قیمت
۱,۰۹۹,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل سریع
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

خرید گیم پس آلتیمیت ایکس باکس یک سرویس کارآمد و محبوب شرکت مایکروسافت است که در سال‌های گذشته در اختیار بازیکنان کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه شخصی قرار گرفت تا تمام بازیکنان و گیمران بتوانند با کمترین قیمت به آرشیو بزرگی از بازی‌های انحصاری و غیرانحصاری این شرکت دسترسی پیدا کنند. این سرویس که به عنوان گیم پس شناخته می‌شود، چندین نسخه داشته و یکی از آنها نسخه ایکس باکس گیم پس آلتیمیت نام دارد.

خرید گیم پس آلتیمیت یک ماهه، سه ماهه و یک ساله

با تمام ویژگی‌هایی که سرویس‌های ایکس باکس گیم پس، ایکس باکس لایو گلد و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت دارند، بازیکنان در کنسول ایکس باکس می‌توانند با کمترین قیمت، جدیدترین و بهترین عناوین کنسول مایکروسافت را تجربه کنند. اگر به دنبال داشتن سرویس کامل در کنسول ایکس باکس خود هستید، ایکس باکس گیم پس آلتیمیت را به شدت پیشنهاد می‌کنیم که مزایا بسیاری را در اختیار مخاطب خود قرار می‌دهد.

برای خرید گیم پس آلتیمیت می‌توانید یکی از 3 اشتراک یک ماهه، 3 ماهه و 12 ماهه یا یک ساله را انتخاب کنید. بعد از ثبت سفارش و انجام مراحل پرداخت، به صورت اتوماتیک اشتراک خریداری شده به صورت کد اورجبنال برای شما ارسال میشود. والاها یکی از سایت های متخصص است که تمام مراحل را از ثبت تا خرید و تحویل محصول را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد.

خرید گیم پس از والاها

6 دلیلی که باید گیم پس را از والاها تهیه کنیم

 1. نیازی به ساخت اکانت جدید نیست: میتوانید گیم پس را روی اکانت خود که بازی ها را سیو دارید و اطلاعات خود را ذخیره  کرده اید فعال کنید.
 2. کد اورجینال گیم پس: تمامی گیم پس های ارائه شده توسط والاها به صورت گیفت کارت اورجینال میباشد.
 3. ضمانت اصل بودن: درصورت بروز مشکل گیم پس دارای ضمانت میباشد و حتی امکان برگشت هزینه وجود دارد.
 4. پشتیبانی فنی 24 ساعته: در زمان استفاده از گیم پس هر مشکلی داشته باشید میتوانید با پشتیبان های والاها در تماس باشید.
 5. تحویل آنی گیم پس: بعد از خرید کد game pass به صورت آنی برای شما ارسال میشود.
 6. فعال سازی توسط والاها: در زمان فعال سازی گیم پس اگر مشکل داشته باشید پشتیبان های والاها این کار را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهند.

گیفت کارت game pass

تمامی گیم پس آلتیمت های خریداری شده از ما به صورت کد دیجیتالی گیم پس بوده که شما میتوانید در حساب مایکروسافت خود کد را ردیم کنید. اگر نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشید پشتیبانی والاها به صورت 24 ساعته حضور دارند و در صورت مشکل ما گیفت کارت را برای شما ردیم میکنیم.

مزیت استفاده از گیفت کارت game pass ultimate این است:

 • که به صورت اورجینال میباشد و اشتراکی یا ظرفیتی نیست.
 • اورجینال بودن موجب می شود تا در آینده مشکلی برای اکانت یا دستگاه شما پیش نیاید.
 • یکی دیگر از مزیت های آن این است که روی اکانت قدیمی که گیم پس روی آن فعال بوده، قابل فعال شدن است و سیوها و اطلاعات شما از بین نمی رود.
 • شما میتوانید گیفت کارت گیم پس آلتیمیت را روی اکانت خود فعال کنید و نیازی به ساخت اکانت جدید ندارید.

آیا گیم پس مدل های مختلف ایکس باکس باهم تفاوت دارد؟

خیر چون گیم پس بر روی اکانت ماکروسافت شما فعال میشود و تفاوتی ندارد که از کدام  یکی از کنسول های ایکس باکس استفاده میکنید.شما میتوانید گیم پس را بر روی xbox 360 ،xbox one ،Series X و… فعال کنید و حتی تفاوتی بین گیم پس ایکس باکس و pc هم وجود ندارد.

خرید گیم پس آلتیمیت

قیمت گیم پس آلتیمیت pc و ایکس باکس

با توجه به گیم پس که انتخاب میکنید (1ماهه، 3ماهه، 12ماهه) قیمت گیم پس باهم متفاوت است. ولی این موضوع را در نظر بگیرید که هرچه گیم پس طولانی تری را انتخاب کنید به صرفه تر خواهد بود.

یک موضوع دیگه که از ما سوال میشود این است که چرا بعضی از سایت ها قیمت پایین تری داردند تفاوت در چیست؟اکانت های که با قیمت پایین به فروش میروند هکی و اشتراکی هستند. چون روی چند دستگاه هم زمان در حال اجرا است مایکروسافت دستگاه ها را شناسایی و بن میکند. این شما هستید که در اینجا دچار ضرر بسیار زیادی میشوید. اما کد گیم پس ما به صورت اورجینال است و تنها روی اکانت شما شارژ میشود و بعد از آن دیگر قابل استفاده نیست. پس برای شما مشکلی پیش نمی آید. پس با پرداخت هزینه ای بیشتر از بن و مسدود شدن حساب خود پرهیز کنید.

نحوه تحویل گیم پس آلتیمیت در والاها

 1. بعد از خرید باید ایمیل و پسورد اکانت مایکروسافت خود را در اختیار پشتیبانی والاها قرار دهید تا کد گیم پس توسط ما ردم شود تا حساب شما دچار مشکل نشود.
 2. تمامی کدهای گیم پس استفاده شده توسط ما اورجینال میباشند و از سروس اصلی تهیه میشوند.
 3. والاها از ارائه اکانت های ظرفیتی و هکی معذور است. چون امکان بن شدن دستگاه شما زیاد است.
 4. پروسه تکمیل سفارش شما در کمترین زمان (نهایت 30 دقیقه) انجام خواهد شد و بعد از ردم کردن و فعال کردن گیم پس میتوانید وارد اکانت مایکروسافت خود شوید و از قسمت Order history و Service & Subscribe فاکتور سفارش خود را مشاهده فرمایید.

خرید گیم پس آلتیمیت در ایران

به دلیل تحریم ها و محدودیت های که برای ما ایرانی ها وجود دارد نمیتوانیم گیم پس را به صورت مستقیم از مایکروسافت خریداری کنیم. بهترین و ساده ترین راه برای دور زدن این مشکلات استفاده از کدهای اورجینال گیم پس آلتیمت است. بعد از خرید از سایت والاها شما یک کد چند رقمی دریافت میکنید که با وارد کردن آن درون اکانت خودتون گیم پس برای شما فعال میشود در این روش شما نیازی به ادد کردن حسال بانکی بین المللی ندارید.

چرا باید گیم پس توسط پشتیبانی فعال شود؟

به دلیل سخت گیری ها و تحریم های که برای ما ایرانی ها وجود دارد، باید در هنگام ردم کردن کد، موارد زیادی را رعایت کرد. ما با استفاده از سرور با آی پی آمریکا کد را ردم میکنیم تا مشکلی برای اکانت شما پیش نیاید. پشتیبان های والاها تنها در اکانت شما کد را ردم میکنند و از ارائه اکانت به شما معذور میباشند.

خرید گیم پس آلتیمیت

معایب استفاده از گیم پس های ظرفیتی

چرا نباید از گیم پس های ظرفیتی و هکی استفاده کنیم؟چه مشکلاتی زمان استفاده از گیم پس های ظرفیتی پیش میاید؟

این سوالاتی است که دوستان از ما میپرسن باید در پاسخ بگوییم که اکانت های ظرفیتی به این شکل میباشد که یک اکانت که دارای گیم پس است را به چند نفر میفروشن و افراد مختلف با کنسول های مختلف که آی پی های متفاتی باهم دارند در این اکانت لاگین میشوند.این کار طبق قوانین های شرکت مایکروسافت تخلف میباشد و به سادگی متوجه این موضوع میشوند. مایکروسافت بعد از پیدا کردن کنسول های که از اکانت های هکی و ظرفیتی استفاده میکنند آن ها را بن میکند و عملا اون کنسول از کار میوفته.

نکات مهم خرید گیم پس آلتیمیت و پی سی

شما بعد از خرید گیم پس pc یا آلتیمیت، باید اطلاعات حساب مایکروسافت خود را برای ما بفرستید تا ما گیم پس را بر روی حساب شما فعال کنیم. از لحاظ امنیتی اطلاعات شما پیش ما محفوظ میماند و بعد از اتمام کار پاک میشوند.

 1. نکته ای که سوال خیلی از شما گیمرهای عزیز بود این هست که آیا بعد از اتمام اشتراک گیم پس همان حساب قبلی امکان شارژ شدن دارد؟ بله امکان شارژ شدن را دارد و بدون هیچ مشکلی میتوانید ادامه بازی ها را انجام دهید.
 2. نکته بعدی یا سوال بسیاری از شما این بود که آیا بعد از اتمام اشتراک گیم پس اطلاعات بازی روی حساب جدید فعال می شود یا خیر؟ بله تمامی ذخیره ها و بازی ها روی اکانت شما باقی میماند و جای هیچ نگرانی نیست.

خرید گیم پس برای کامپیوتر pc

بازی هایی که جزو گیم پس محسو می شوند و به صورت اختصاصی برای ایکس باکس نیز هستند، را می توان بر روی کامپیوتر شخصی نیز در اختیار داشت. برای این کار کافی است، گیم پس آلتیمیت را خریداری کرده و با دانلود نرم افزار ایکس باکس بر روی کامپیوتر خود به راحتی به تمام بازی های game pass دسترسی داشته باشید. این قابلیت بسیار جالبی برای گیمرهای است که به کنسول دسترسی ندارند و به بازی های ایکس باکس نیز علاقه دارند.

گیم پس ایکس باکس چیست؟

مایکروسافت در سال 2019 بود که سرویس گیم پس آلتیمیت ایکس باکس را برای دارندگان کنسول‌های ایکس باکس معرفی کرد و در دسترس عموم قرار داد. این سرویس به افراد اجازه می‌دهد هم‌زمان از دو سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد برخوردار باشند.
در واقع دسترسی به ایکس باکس لایو گلد، قابلیتی که بدون این سرویس شما به سادگی شاهد آن نخواهید بود و به طور حتم باید ایکس باکس game pass ultimate را تهیه کنید. برای تهیه این سرویس باید ماهانه هزینه‌ای را به صورت دلار پرداخت کنید که باتوجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های ارزشمند آن، یک گزینه ایده آل است.

ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد 

درباره سرویس ایکس باکس game pass باید بیان داشت که این سرویس به بازیکنان ایکس باکس اجازه می‌دهد به یک آرشیو بزرگ از بازی‌های ایکس باکس دسترسی پیدا کنند، آرشیوی که شاید بیش از 100 عنوان برجسته را در برمی گیرد. نکته قابل توجه در ایکس باکس گیم پس این است که برخی عناوین انحصاری حتی در روز عرضه، به این سرویس افزوده می‌شوند. درباره سرویس ایکس باکس لایو گلد هم باید به دسترسی بازیکنان جهت تجربه بخش آنلاین عناوین اشاره کرد. همچنین دارندگان این سرویس هر ماه دو بازی رایگان برای ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان را دریافت می‌کنند.

game pass ultimate

دریافت اشتراک رایگان گلد با خرید گیم پس آلتیمیت

شما بعد از خرید گیم پس التیمیت و فعال سازی آن بر روی اکانت خود به عنوان هدیه از سمت مایکروسافت، اشتراک گلد دریافت میکنید که این بسیار فوق العاده و جذاب می باشد. چرا که دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافه بابت خرید اشتراک گلد نخواهید داشت. شما با داشتن اشتراک گلد میتوانید به صورت آنلاین بازی کنید.

دریافت اشتراک رایگان EA Play

شما با فعال کردن گیم پس روی اکانت خود اشتراک EA Play هم برای شما به صورت هدیه فعال میشود و نتنها به بازی های ایکس باکس بلکه به بازی های EA Play هم دسترسی پیدا میکنید. این کار بسیار اقتصادی میباشد که با پرداخت هزینه بسیار کم میتوانید تمام بازی های معروف EA Play مانند fifa را به صورت رایگان و قانونی دریافت کنید.

لایو گلد و EA Play

تفاوت گیم پس آلتیمیت با گیم پس pc

شما با خرید گیم پس pc فقط میتوانید بازی ها را روی پی سی یا کامپیوتر شخصی خود فعال کنید. اما گیم پس آلتیمیت به شما این امکان را میدهد که هم بر روی کنسول و هم pc و حتی روی گوشی موبایل خود بازی های مایکروسافت را فعال کنید. در گذشته مدت زمان فعال بودن هر یک از این دو نوع با هم متفاوت بود ولی در حال حاضر هم گیم پس آلتیمیت و هم گیم پس پی سی به صورت یک ماهه فعال خواهند شد.

استفاده از game pass آلتیمیت

با توجه به هزینه های بالا که برای خرید هر بازی، متوجه گیمران می شود، شرکت مایکروسافت محصولی را ارائه داده تا کاربران این شرکت بزرگ بتوانند با هزینه کمتری به بازی های بیشتری دسترسی داشته باشند. با هزینه کمتر بتوانند لحظات مفرحی را با دوستان خود سپری کنند. کاربران در مدت زمانی که اشتراک گیم پس آلتیمت را دارند، می توانند به تعداد زیادی بازی بدون پرداخت هزینه اضافی دسترسی داشته باشند. شما با خرید گیم پس آلتیمیت به تعداد زیادی بازی دسترسی دارید که اگر بخواهید هر یک از بازی ها را به صورت جداگانه تهیه کنید، هزینه بیشتری را باید تقبل کنید.

پس خرید گیم پس آلتیمیت یک راه به صرفه و عاقلانه است. 

خرید گیم پس آلتیمیت

هدیه مایکروسافت با خرید گیم پس آلتیمیت 12 ماهه

شما با خرید game pass یک ساله یا همان 12 ماهه یک ماه اشتراک رایگان هم به صورت هدیه از ما دریافت خواهید کرد. در واقع این یک پیشنهاد فوق العاده از سمت مایکروسافت است که خرید گیم پس را جذاب تر و مقرون به صرفه میکند. شما با پرداخت هزینه گیم پس یک ساله تا 13 ماه میتوانید بازی های گیم پس را بر روی کنسول pc و موبایل خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

آیا همه بازی های جدید در گیم پس هستند؟

بعضی از بازی ها از همان ابتدا که منتشر میشوند وارد لیست گیم پس میشوند و شما اگر اشتراک فعال گیم پس داشته باشید میتوانید به صورت رایگان بازی را دانلود کنید. بعضی از بازی های جدید بعد از مدتی که از انتشار آن بازی میگذرد وارد لیست گیم پس میشوند.

  897785

  897785

  خیلی عالی بود پشتیبانی بسیار خوش اخلاق و مسلط بودن و همینطور سرعت پاسخ گویی شون بسیار بالا بود.
   برلین

   برلین

   سلام خیلی ممنون از شما انجام وظیفست
  725161

  725161

  یه بار خرید کردم خیلی عالی سریع و با احترام کارم انجام شد. ولی الان که دوباره خرید کردم متاسفانه نیم ساعت بیشتره که هیچ خبری نیست و تلفنی هم حواب داده نمیشه
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر ببخشید بابت اختلال به وجود اوحده امیدوارم دیگه از این مشکلات پیش نیاد
  388962

  388962

  بسیار بسیار حرفه ای با شخصیت با اخلاق قابل اعتماد فوق العاده بینظیر توصیه میکنم حتما خرید کنید هیچ سایتی مثل سایت این دوستان ندیدم
   برلین

   برلین

   سلام خیلی ممنون از شما و نظر دلگرم کنندتون ما تمام سعی خودمونو میکنیم بهترین خدمات را به گیمرهای عزیز بدیم
  نورا محمدی

  نورا محمدی

  وقتی نظرهای دوستان رو میخوندم به نظرم میومد که امکان نداره انقدر توجه به نیاز مشتری و مشتری مداری داشته باشید تا اینکه تجربه کردم بشدت لذت بخش بود برام و دوست داشتم ویدئئو میگرفتم براتون واقعا دمتون گرم
   مرتضی براتی

   مرتضی براتی

   محمدی جان سلام وقتتون بخیر، باعث افتخار ماست که شما همراهی میکنید و انقدر نظر دلگرم کننده ای برای ما ارسال کردید. ممنون از شما.
  محمد احمدی

  محمد احمدی

  سلام یه سوالی داشتم اینکه چرا قیمت گیم پس التیمیت های شما نسبت به بعضی جاها بالاتر است البته بعض از سایت ها هم از شما گرون تر میدن کلا این اختلاف قیمت برای چیه؟؟
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر ممنون از سوال خوبتون سایت های که قیمت پایین تر است اکانت اشتراکی ارائه میدن و امکان بن شدن کنسول شما در هنگام استفاده است اما ما گیم پس را به صورت کد اورجینال ارائه میدهیم که روی اکانت خود شما فعال میشود.
  niosha

  niosha

  سلام وقت شما بخیر ببخشید گیم پس برای pc میخام ندارید؟
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر گیم پس آلتیمیت برای pc هم هست
  سارا کامیابی

  سارا کامیابی

  واقعا رفتار پشتیبان ها حرفه ای بود من که راضیم
   برلین

   برلین

   سلام ممنون از شما لطف دارید
  امیر محمدی

  امیر محمدی

  واقعا بهترین سایت خرید گیم پس هستید ممنون از پشتیبانی قویتون
   برلین

   برلین

   سلام ممنون از شما نظر لطف شماست
  سامان تهرانی

  سامان تهرانی

  سلام واقعا سایت زیبای دارین من که لذت بردم ممنون
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   سلام سامان جان ممنون از نظر لطفتت، ما افتخار میکنیم به همراهی شما
  حسن زارعی

  حسن زارعی

  گیفت کارت گیم پس مبشه با خود کنسول ردم کرد؟؟؟
   برلین

   برلین

   سلام جناب زارعی بله میشه اما بهتره که با مرورگر ردم کنید
  آرش مرادی

  آرش مرادی

  سلام همه بازی های که جدید میاد داخل گیم پس هستن؟
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   آرش جان سلام. ممکن بازی های جدید داخل گیم پس نباشن ولی احتمال اینکه اکثر بازی های جدید داخل گیم پس ارائه بشه زیاده.
  حسین فراهانی

  حسین فراهانی

  آیا برای ردم کردم گیم پس باید آدرس فیک وارد کنیم
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   سلام فراهانی عزیز بله لازمه برای تکمیل خرید های ایکس باکس آدرس فیک وارد کنید میتونید از صفحه آدرس فیک در والاها استفاده کنید.
  علی اسکندری

  علی اسکندری

  سلام چطور باید از تخفیف خرید گیم پس استفاده کنم
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر کد تخفیفتونو در حین خرید وارد کنید
  اهورا رازگردانی

  اهورا رازگردانی

  میشه کد گیم پس را با کنسول فعال کنیم یا حتما باید از لپ تاپ استفاده کنیم؟؟؟
   برلین

   برلین

   سلام بله میشه مشکلی نداره اگه آی پی آمریکا باشین اما بهتره پشتیبانی ما برای شما گبم پس را فعال کنن
  شاهین چراغی

  شاهین چراغی

  من که راضی بودم به بقیه هم پیشنهاد میکنم واقعا پیگیر هستن
  امید رضایی

  امید رضایی

  الان این گیم پس با گیم پس یک دلاری چه فرقی داره؟؟
   برلین

   برلین

   این گیم پس به صورت کد اورجینال میباشد تفاوت اصلی که باهم دارن این است که گیم پس یک دلاری تنها یک بار بر روی اکانت فعال میشود و دیگ قابل تمدید نمیباشد اما گیفت کارت گیم پس به این صورت نمیباشد.
  چخوس

  چخوس

  مرسی از سایت خوبتون و محصولات متنوع و پشتیبانی قوی
   برلین

   برلین

   خواهش میکنم مرسی از همراهی شما
  مسعود محمودوند

  مسعود محمودوند

  آقا اینجا واقعا سیاره گیمرهاست به گیمرها خیلی توجه میکنن
   برلین

   برلین

   ممنون از نظر زیباتون ما تمام تلاشمونو میکنیم تا شما راضی باشین
  محمد تقوایی

  محمد تقوایی

  برای فعال کردن گیم پس باید آی پی خودمو تغییر بدم؟؟
   برلین

   برلین

   سلام بله باید با v-p-n آی پی خودتونو تغییر بدهید
  محدثه

  محدثه

  سلام خسته نباشید. من گیم پس آلتیمیت 12 ماهه میخام بخرم خب. میشه بعد از خرید برام فعال کنید من خیلی بلد نیستم.
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر بله حتما براتون انجام میدیم
  نیما

  نیما

  سلام ممنون از سایت خوبتون یک سوال که دوستمون دیدم پرسیده که حقیقت داره بن میشه یعنی چی یعنی ما اگر گیم پس بخریم کنسول ما بن میشه یا نه یا اینکه به چه صورتی لطفا راهنمایی کنید.
   برلین

   برلین

   سلام خواهش میکنم اگر از اکانت های اشتراکی و هکی استفاده کنید امکان بن شدن است اما گیم پس های که ما ارائه میدیم به صورت کد اورجینال میباشد و هیج مشکلی پیش نخواهد اومد.
  مهدی نوابی

  مهدی نوابی

  یکی از دوستان گیفت کنسولش بن شده اما من باور نکردم پس حقیقت داره این
   برلین

   برلین

   سلام بله متاسفانه امکان بن شدن زیاد هست
  جمشید بیگی

  جمشید بیگی

  برای استفاده روی کامپیوتر نرم افزار خاصی نیاز هست؟؟
   برلین

   برلین

   سلام بله باید ترم افزار ایکس باکس رو نصب کنید برای دانلود روی این لینک زیر بزنید https://aka.ms/XboxInstaller
  سمانه

  سمانه

  عذر میخام من یک سوال داشتم. میخاستم بدونم اگه من یک ساله بخرم پول یک ساله رو میدم و شما یک ماهه هم هدیه میدین؟ من تا 13 ماه میتونم استفاده کنم؟
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر بله شما با خرید گیم پس 12ماهه یک ماه هم هدیه میگیرین و همچنین اشتراک گلد رایگان هم برای شما فعال میشود
  سینا عمادی فر

  سینا عمادی فر

  توضیحات و راهنمایی ها بسیار خوب و عالی بود. من که بسیار خوشحالم از آشنایی با این سایت.
   برلین

   برلین

   سلام ممنون از همراهی شما ما تلاش میکنیم همیشه بهترین خدمات را ارائه بدهیم
  RE021

  RE021

  سلام خسته نباشید از سایت خوبتون خیلی خوشم اومده فقط یه سوال من از قبل از دیجی کالا گیم پس آلتیمیت یک ساله خریدم و بهم تحویل دادن اما نه میشه آنلاین بازی کرد و نه گلد داره پشتیبانی هم خیلی پاسخگو نیستند چه کار باید کنم؟
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   RE021 عزیز سلام. شاید مشکل به خاطر وجود باگ بوده باشه شما باید با پشتیبانی در ارتباط باشید، در کل اگر کد گیفت کارت اورجینال گیم پس آلتیمیت تهیه کنید معمولا مشکلی پیش نمیاد اکثر مواردی که مشاهده شده برای اکانت های اشتراکی هستند. به هر حال شما فروشنده ای که براتون ارسال کرده صد در صد اسم و آدرسی داره میتونید مستقیما با خودشون تماس بگیرید که راهنماییتون کنند.
  mamadXray

  mamadXray

  تشکر میکنم خیر مقدم عرض میکنم همین
   برلین

   برلین

   ممنون از شما روز خوبی داشته باشین
  محمد نسایی

  محمد نسایی

  خسته نباشید اول خواستم ازتون تشکر کنم تنها جایی بود که وقتی خرید کردم کد بهم تحویل داده شد و اکانت ازم نخواستن البته راهنمایی خیلی خوبی هم پشتیبانی داشت و دوم در جواب دوستمون hunter ببینید وقتی گیم پس یا اکانت اشتراکی میگیرین یعنی یکی کلش خریده و بعد به صورت فامیلی با بقیه به اشتراک میزاره این از نظر من دزدی و کلاه برداری حساب میشه و شما خیالتون راحت نیست چون اگر یکی پسورود عوض کنه یا هر مشکلی برای اون اکانت مادر به اصطلاح پیش بیاد شما هم اکانتتون بن میشه و طبیعتا تاثیر میزاره. یاعلی
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   محمد جان از نظر دلگرم کننده شما بسیار خوشحالیم و امیدواریم که تجربه های بهتری از خرید توی والاها داشته باشید . بله کاملا در خصوص اکانت های هکی اشتراکی حق با شماست. ممنون از همراهیتون
  alimardani

  alimardani

  خیلی ممنون از سرعت عملتون
   برلین

   برلین

   سلام ممنون از لطف شما
  phantomian

  phantomian

  حتما بعد از خرید باید گیم پس توسط شما فعال شود؟
   برلین

   برلین

   خیر خود شما هم میتونید فعال کنید اما بهتر است توسط پشتیبان های ما فعال شود.
  hunter

  hunter

  سلام یک سوالی داشتم واقعیت که از اکانت اشتراکی استفاده کنسول بن میشه؟
   برلین

   برلین

   سلام بله بعد استفاده از اکانت های اشتراکی و هکی امکان بن شدن کنسول وجود دارد چون این اکانت ها روی چندین کنسول اجرا میشوند و این بر خلاف قوانین مایکروسافت است
  ژاله هستم

  ژاله هستم

  پشتیبانیتون خیلی خوب و با حوصله مرسی
   برلین

   برلین

   سلام خواهش میکنم انجام وظیفست
  متین صالحی

  متین صالحی

  دمتون گرم من که خیلی راضی بودم
   برلین

   برلین

   سلام ممنون از لطف و همراهی شما
  محمد عسگری

  محمد عسگری

  گیفت کارت گیم پس میشه روی اکانتی که قبلا گیم پس داشته بزنیم؟؟
   برلین

   برلین

   سلام بله خوبی گیفت کارت های گیم پس همین هست که قابل ردیم روی اکانت های قدیمی شما هستن
  طه مرادی

  طه مرادی

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما. چرا قیمت های یک ماهه و سه ماهه یکی هستند و سوال بعدی اینکه بعد از ابنکه تاربخ اشتراک کذشت. آیا میتوان مجددا تمدید کرد؟
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر جناب مرادیی چون سه ماهه فقط برای پی سی هست اما یک ماهه آلتیمیت هست برای تمدید اگر اکانت جدید درست کنید بصرفه تر خواهد بود
  Rexgom

  Rexgom

  سلام آقا میگم این روی اکانت خودمون فعال میشه یا اشتراکی هستش؟
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   سلام وقت بخیر. ممنون از همراهی شما برای شما روی اکانت خودتون فعال میشه و ما به هیچ وجه اکانت کرکی یا اشتراکی ارائه نمیدیم.
  علیرضا شریف

  علیرضا شریف

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون. یه سوال داشتم من اگر گیم پس آلتیمیت بگیرم بعد دوباره بخوام بگیرم میتونم پی سی فعال کنم یا نمیشه؟
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   سلام ممنون از همراهی شما. روی اکانت قبلی نمیتونید دوباره فعال کنید باید اکانت جدید ارسال کنید تا براتون فعال بشه.
گیم پس آلتیمیت pc و xbox و موبایل اینستاگرام والاها ما را در اینستاگرام دنبال کنید