تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد
نقد و بررسی بازی ایکس باکس Dead by Daylight

بازی ایکس باکس Dead by Daylight یک بازی ترسناک چند نفره نامتقارن است که در آن به عنوان یک بازمانده قرار دارید و در حالی که یک قاتل ترسناک به دنبال شما می آید باید سعی در فرار داشته باشید یا خود می‌توانید به عنوان نقش قاتل باشید که هدفتان از بین بردن چهار بازمانده است. هر دو بازمانده و قاتل توانایی های منحصر به فرد خود را دارند و هنگامی که بازی می‌کنید، چه در نقش قاتل چه در نقش بازمانده برای ارتقاء شخصیت خود و همچنین دستیابی به مهارت های مختلف، قابلیت فعال کردن به روزرسانی ها را دارید.

برای خرید بازی ایکس باکس Dead by Daylight کلیک کنید

نقد و بررسی بازی ایکس باکس Dead by Daylight

طراحی بازی Dead by Daylight چگونه است؟

به نظر می‌رسد که تصاویر در بازی Dead By Daylight در نسخه سوئیچ طراحی چشمگیری ندارند. چهره های شخصیت ها واضح نیستند و بافت های موجود در محیط خیلی جذاب نیستند.

یکی از مهم ترین جنبه های مهم در بازی های ترسناک، نور و سایه های آن است که باید بسیار خوب و پیشرفته به کار روند تا فضایی عالی برای بازیکن ایجاد کنند که خوشبختانه در حالی که بافت موجود در محیط نسبت به سایر نسخه های بازی بسیار بدتر طراحی شده است نور و سایه های Dead By Daylight هنوز هم می توانند چشمگیر و جذاب باشند. در بیشتر نقاط بازی توسعه دهنده در نگه داشتن نقشه ها خوب عمل کرده است اما مطمئناً در هنگام بازی docked بافت های با وضوح پایین قابل توجه تر هستند. در جدیدترین نقشه بازی پیچ و خم های بسیاری وجود دارد و دشوار است که بگویید یک قاتل از کجا می آید اگرچه می تواند با عوض کردن حالت قاتلان در حلقه ها به نفع شما به عنوان یک بازمانده عمل کند که این نکته می‌تواند چشمگیر باشد.

برای مشاهده آرشیو بازی های ایکس باکس اینجا بزنید

خرید بازی Sekiro: Shadows Die Twice - GOTY Edition ایکس باکس (xbox)
1,318,000 تومان

رقابت در بازی Dead by Daylight

برای قربانی های Dead by Daylight، تقریبا هیچ هدفی به جز روشن کردن ژنراتورها و فرار از دست قاتلین بی رحم بازی تعریف نشده و این مشکل آنقدر بزرگ است که اگر در نقش قاتل ظاهر شوید، باید کلی در صفحه متچ میکینگ بازی منتظر بمانید تا چند نفر قبول کنند به دست شما قربانی شوند.

علاوه بر این، هیچ انتخاب بازیکن و شروع بازی ای مبتنی بر گروه وجود ندارد بنابراین نمی توانید با دوستان خود به درستی به یک رقابت چند نفره بپردازید. این امر باعث می شود تا بازیکنان تا زمانی که با دوستانشان گروه بندی نشوند نتوانند وارد بازی شوند.

رقابت در بازی Dead by Daylight

Dead by Daylight از آن دست بازی هایی است که تقریبا همه چیز، از یک کانسپت خوب گرفته تا ایده ای جذاب، در آن دیده می شود و همچنین مفهوم یک بازی ترسناک رقابتی را به خوبی اجرا می کند. اما از طرفی Dead by Daylight دقیقا از همان بازی هایی هم هست که به شدت در تولید محتوا و نحوه پیاده سازی یک ایده جذاب با مشکلات بسیاری رو به روست؛ اشکالاتی نطیر سیستم حریف یابی و یا بارگذاری های طولانی مدت می تواند نظر بازیکنان را به خوبی به خود جلب نکند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x