تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد
معرفی بهترین بازی های گیم پس

سرویس گیم پس یکی از بهترین سرویس ها برای بازی های ویدیویی می باشد. شرکت مایکروسافت با دریافت مبلغی اندک امکانی را برای کاربران فراهم می کند تا آن ها بتوانند از کلی بازی هیجان انگیز بهرمند شوند و با خرید اشتراک گیم پس می توانید به کلی بازی دسترسی داشته باشید.

برای خرید هر بازی به صورت جداگانه باید هزینه بسیاری را صرف کنید و اصلا اقتصادی نمی باشد و می توانید فقط به تعدادی بازی محدود که خریداری کرده اید دسترسی داشته باشید اما با خرید اشتراک گیم پس به بهترین بازی های گیم پس دسترسی دارید و محدودیتی وجود ندارد. برای خرید گیم پس اورجینال اینجا کلیک کنید و به تمامی بازی هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد دسترسی داشته باشید.

بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس

با خرید Bethesda توسط مایکروسافت و اضافه کردن سری بازی های محبوب skyrim و Fallout 3 به گیم پس طرفداران این سرویس بیشتر از قبل شده است و همچنین با انتشار خبر خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت و احتمال اضافه شدن بازی های Overwatch، Diablo 3 و حتی World of Warcraft به گیم پس محبوبیت این سرویس دو چندان شده است.در حال حاضر بازی های بسیار زیاد و متنوعی در game pass موجود هستند که میتوانید با فعال کردن اشتراک گیم پس آلتیمیت هم بر روی کنسول و هم بر روی pc این بازی هارو اجرا کنید.

انتخاب تعدادی از این بازی ها برای معرفی به شما کار بسیار سختی است چون بیشتر آنها بازی های با کیفیت و جالبی هستند که ارزش یک بار بازی کردن را دارند اما ما با توجه به نظرات کاربران و میزان محبوبیتی که این بازی ها داشته اند تعدادی را انتخاب کردیم و در پایین به شما معرفی میکنیم.این لیست هر چند وقت یکبار بروز رسانی میشود تا بازی های جدیدی که به گیم پس آلتیمیت اضافه میشوند را به شما معرفی کنیم.

1. بازی Wasteland3

Wasteland3 یک بازی چالشی و مملو از شخصیت ها و کاراکترهایی می باشد که شما می توانید توسط آن ها نقش آفرینی کنید. فضای بازی Wasteland3 بسیار گیرا و جذاب می باشد. در بازی Wasteland3 شما شاهد پایان دنبا می باشید و در محیطی گیر افتاده اید که هوا بسیار سرد است و همه جا را برف پوشیده و باید راهی برای نجات خود پیدا کنید همچنین در این بازی با موجودات مختلف روبرو خواهید شد و هر لحظه باید آمادگی روبرو شدن با هر اتفاقی باشید و این بازی بسیار سرگرم کننده می باشد.

بازی Wasteland3

2. بازی Batman Arkham Knight

بازی Batman Arkham Knight توسط شرکت معروف Rocksteady Studios  تولید شده است و ژانر این بازی اکشن و ماجراجویی می باشد و یک انتخاب عالی برای علاقمندان این ژانر می باشد و در دسته بهترین بازی های گیم پس قرار می گیرد و جزو بهترین های گیم پس می باشد و با خرید اشتراک گیم پس حتما این بازی را در الویت قرار دهید و آن را تجربه کنید.

بازی Batman Arkham Knight

3. بازی Doom Eternal

بازی Doom Eternal نسبت به نسخه قبلی کلی تغییرات داشته و بسیار بهتر و هیجان انگیز تر از سری قبلی  آن می باشد در این بازی به شخصیت اصلی بازی ویژگی های جدیدی اضافه شده همچنین استفاده از مهمات و سلاح ها در سری جدید بسیار متفاوت تر از قبل می باشد و باید بسیار در استفاده از آن ها محتاط و حرفه ای عمل کنید. در طول بازی با نبردهایی سخت و نفسگیر مواجه می شوید که بینظیر می باشد.

بازی Doom Eternal

4. بازی Forza Horizon 5

بازی Forza Horizon 5 برای طرفداران ماشین بسیار جذاب و مهیج می باشد دز این بازی با صدها ماشین رویایی روبرو خواهید شد و تجربه رانندگی با آن ها را در مسابقات داشته باشید. همچنین در قالب مسابقات شاهد اتفاق های مختلف هستید که فضایی شبیه به واقعیت را برای شما به تصویر می کشد. علاوه بر آن این بازی به صورتی طراحی شده است که شرایط آب و هوایی مکزیک به خوبی در این بازی دیده می شود. در بازی Forza Horizon 5 شما با چالش هایی روبرو می شوید که باعث جذابیت و سرگرمی بیشتر این بازی می شود.

 بازی Forza horizon 5

5. بازی Borderlands 2

بازی Borderlands 2 پنجمین بازی در لیست بهترین بازی های گیم پس می باشد. این بازی توسط شرکت Gearbox Software تولید و ساخته شده اما توسط کمپانی دیگری عرضه و منتشر شد. سری جدید این بازی نسبت به نسخه قبلی آن بسیار پیشرفت چشمگیری داشت. این بازی جزء بهترین بازی های دوران قرار دارد و اگر نسخه اول Borderlands بازی نکردید حتما این سری جدید را از دست ندهید. ژانر بازی Borderlands 2 ماجراجویی و اکشن می باشد.

بازی Borderlands 2

6. بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite از همان لحظات اولیه شروع بازی بسیار مجذوب کننده می باشد. این بازی در ژانرهای اکشن و ماجراجویی است و با انتشار این نسخه طرفداران زیادی را پیدا کرده و در لیست بهترین بازی های گیم پس قرار می گیرد. بازی Halo Infinite داستانی بسیار گیرا دارد که توجه هر گیمری را به خود جلب می کند.

بازی Halo Infinite

7. بازی Age of Empires 4

بازی Age of Empires 4 یکی از بهترین سری بازی های استراتژیک در زمان خود می باشد که در سراسر جهان طرفداران خود را دارد. در این بازی وظیفه شما ساخت امکانات و تجهیزات جنگی می باشد و با بنا کردن ساختمان شهر و مقر فرمانروایی خود را بسازید و با تشکیل ارتش بزرگ خود حمله به دشمن سرزمین خود را گسترس دهید و در مقابل حمله دشمن باید قلعه خود را ایمن کنید. در این بازی با کلی نبرد مهیح روبرو می شوید.

بازی Age of Empires 4

8. بازی Carrion

بازی Carrion برای افرادی که دنبال بازی با ژانرهای ترسناک می باشند می تواند یک پیشنهاد عالی باشد. در این بازی شما در نقش یک موجود ناشناخته و وحشتناک می باشد که به دنبال افرادی هست که باعث زندانی شدن او شده و وظیفه شما انجام ماموریت هایی است که به عهده شما می باشد. در طول بازی این موجود عجیب  و غریب و ترسناک رشد و تکامل پیدا می کند و این بازی ترسناک شما را در فضایی قرار می دهد که حس ترس را به شما القا می کند و با صحنه سازی هایی که شده است شما می توانید خودتان را در اون فضا تجسم کنید.

بازی Carrion

9. بازی DayZ در گیم پس

نهمین عنوان بازی در لیست بهترین بازی های گیم پس بازیDayZ می باشد. در این بازی شما در مکانی قرار دارید که باید از خودتان در مقابل موجودات عجیب و غریب و زامبی در امان نگهدارید و سعی کنید از هجوم آن ها نجات پیدا کنید در ابتدای بازی شما تجهیزات زیادی ندارید برای انجام این کار و باید از تاکتیک هایی که استفاده می کنید در طول بازی خودتان را مجهز کنید.

گیم پس آلتیمیت pc و xbox و موبایل
202,000 تومان

بازیDayZ

10. بازی Yakuza: Like a Dragon

بازی Yakuza: Like a Dragon با بازی های یاکوزا دیگر بسیار متفاورت می باشد در نسخه های قبلی این بازی شخصیت اصلی داستانش به پایان رسیده و در این سری از بازی یاکوزا با شخصییت جدیدی روبرو می شویم. این شخصیت جدید با مشکلات و دعواهای خیابانی روبرو می شود که در خیابان های ژاپن در حال اتفاق افتادن است.

بازی Yakuza: Like a Dragon

11. بازی Destiny 2

بازی Destiny 2 یک بازی شوتر اول می باشد که هنگام بازی کردن آن به دلیل نقش آفرینی عالی که دارد و اتفاق هایی متفاوت و هیجان انگیزی که اتفاق می افتد باعث می شود هیچ وقت احساس خستگی نکنید و از جذابیت بازی هیچگاه کم نمی شود. همچنین باید انتظار مواجه با دشمن هایی با ظاهرهای مختلف داشته باشیم زیرا با  رفتن به سیاره دیگر باید انتظار این موضوع را داشته باشیم و آمادگی مقابل با آنها را داشته باشیم

بازی Destiny 2

12. بازی Outer Wilds

در بازی Outer Wilds شما در حال کاوش در فضا می باشید و به دنبال کشف رازهایی که در آنجا وجود دارد باید بپردازید و این بازی در ژانر ماجراجویی می باشد. بازی Outer Wilds  به صورت اول شخصی امکان دارد. این بازی برای کسانی که علاقه به  کاوش و جست و جو و حل معنا و رازهای نامعلوم دارند بسیار انتخاب مناسبی می  باشد و می توانند ساعت ها سرگرم باشند و از این ماجراجویی لذت ببرند.

بازی Outer Wilds

13 . minecraft

بازی ماینکرافت که معرف حضورتون هست، یکی از پرطرفدار ترین بازی ها در تمامی دستگاه ها از جمله ایکس باکس، چند وقتی می شود که سرویس گیم پس این بازی را به صورت رایگان قرار داده است.

بهترین بازی های گیم پس minecraft

14. بازی AMONG US

بازی Among Us (در میان ما) یکی از محبوب ترین بازی ها گیم پس است که در سال 2018 منتشر شد اما با بروز رسانی های که تا سال 2020 ادامه داشت به یکی از بازی های سر گرم کننده تبدیل شد.این بازی از گرافیک بسیار ساده و دوبعدی برخوردار است اما داستان و گیم پلی جالبی دارد.شما میتوانید Among Us را هم به صورت آفلاین با دوستان و اعضای خانواده بازی کنید و هم میتوانید به صورت آنلاین با افراد دیگه بازی کنید.

داستان بازی در میان ما به این شکل میباشد که شما و دیگر افراد بازی کن که از 4 نفر تا 10 نفر میتوانید بازی کنید درون یک سفینه فضایی هستید که این سفینه مشکلاتی دارد که باید شما آنها را پیدا کنید و حل کنید اما یکی از بازی کن ها نقش خرابکار را دارد و این مشکلات را به وجود میاورد.در ابتدای بازی به صورت رندم این نقش ها به شما داده میشود و از لو دادن نقش خود به دیگران باید خود داری کنید.

بازی among us گیم پس

15. بازی Hades

شرکت بازی سازی سوپر جاینت در سال 2018 Hades را روانه بازار کرد و کمی نگذشت تا طرفداران زیادی پیدا کنید که بیشتر این ظرفداران مجذوب داستان قوی این بازی شدند.در بازی Hades شما در آندرورلد هستید در جهنمی که پر است از اهریمن های ترسناک و قدرت مند.شما زگرئوس پسر هدیس یکی از خدایان آندرورلد هستید و از دنیای زیر زمینی خسته شده اید و تصمیم میگیرید که به دنیای بیرون سفر کنید.در این مسیر سخت پدر شما هر کاری که از دستش بربیاید انجام میدهد تا شما موفق نشوید.شما باید در این راه باس های مختلف و اهریمن های زیادی را شکست بدهید تا داستان بازی شکل بگیرد.این بازی جذاب زا شما میتوانید در گیم پس هم با کنسول و هم با PC انجام دهید.

بازی Hades در گیم پس

16. بازی Sea Of Thieves

در بین بهترین بازی های گیم پس می توان به بازی Sea Of Thieves اشاره کرد همچنین این بازی در بین لیست بازی های چند نفره و گروهی هم می باشد که شما باید با دوستانتان تیم شوید و بایکدیگر همکاری کنید و به جزایر و کشتی ها حمله کنید و کلی لحظات مهیج را تجربه کنید. بازی Sea Of Thieves جزء سرگرم کننده ترین بازی های گیم پس هم می باشد.

بازی Sea Of Thieves

17. بازی Gears 5

بازی Gears 5 یکی از پرمخاطب ترین بازی های در حال حاضر می باشد و کمتر کسی است که با این بازی پرطرفدار آشنایی نداشته باشد. همچنین در سبک شوتر سوم شخص جزء برترین ها می باشد و طرفداران این سبک می توانند یک تجربه بینظیری را تجربه کنند. بازی Gears 5 دارای داستانی جذاب است که شخص اول آن به نام کیت دیاز می باشد و روایتی از ماجراجویی های او هست. همچنین می توان گفت صد در صد جزء بهترین بازی های گیم پس می باشد.

بازی Gears 5

لیست بازی های ایکس باکس گیم پس را میتوانید در سایت مایکروسافت مشاهده کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x