MultiVersus Founder’s Pack

خرید بازی MultiVersus Founder's Pack برای XBOX

خرید بازی MultiVersus Founder’s Pack برای ایکس باکس

  • کد اورجینال بازی های ایکس باکس بعد از سفارش برای شما ارسال میشود.
  • به همراه کد بازی آموزش استفاده از آن نیز برای شما ارسال میشود.
  • بازی MultiVersus Founder’s Pack را میتوانید با دوستان خود بازی کنید.

این بازی دارای کارکتر های خاطره انگیز و نوستالژیک میباشد. این بازی یک نسخه رایگان نیز دارد که میتوانید از اینجا ( استور اصلی مایکروسافت ) دریافت کنید.

برای خرید ابتدا نوع بازی را انتخاب کنید

Deluxe Edition
۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل سریع
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

MultiVersus Founder’s Pack MultiVersus Founder’s Pack MultiVersus Founder’s Pack MultiVersus Founder’s Pack MultiVersus Founder’s Pack MultiVersus Founder’s Pack

شما در جهان مولتی ورس خواهید بود و با شخصیت های نمادین زیادی از جمله بتمن، سوپرمن و … در مقابل دوستان و یا با آنها در مقابل دشمنان دیگر مبارزه کنید.

انتخاب این شخصیت ها مثل هارلی کویین با خود شماست، هر شخصیت توانایی های به خصوصی دارد که با سایر همتایان خود به صورت هوشمند جفت می شوند.

بازی multiversus-founders-pack برای ایکس باکس

یکی از بهترین قابلیت های این بازی امکان کراس پلتفرم است، بعنی اینکه شما با هر پلتفرمی میتوانید به بازی بپردازید مثلا اگر شما در ایکس باکس بازی میکنید و دوست شما با PS4 میتوانید باهم بازی کنید.

در نهایت شما میتوانید با استفاده از کارت های امتیازی که دارید شخصیت های خود را ارتقاء دهید و از آنها برای مبارزه با دوستان یا باکمک یکدیگر به مبارزه با سایر بپردازید.

رایگان بازی کنید

جهت اجرای بازی به صورت رایگان لازم است ابتدا در سایت WB Games اکانت داشته باشید بنابراین به آدرس https://account.wbgames.com/ برای ثبت نام وارد شوید و بعد از ثبت نام و وارد شدن به اکانت خود میتوانید بازی را برای پلتفرم خود دریافت کنید.

Observer: System Redux
بازی Call of Duty: Modern Warfare II