Grand Theft Auto Online (GTA Online)

بازی Grand Theft Auto Online برای XBOX

کد اورجینال بازی هیجان انگیز و محبوب Grand Theft Auto Online برای ایکس باکس

  • پس از پرداخت برای شما کد دیجیتالی ارسال خواهد شد
  • کافیست کد ارسالی را درون اکانت شخصی خودتان وارد کنید
  • بازی را دانلود کرده و از بازی کردن لذت ببرید
  • تجربه آنلاین بازی محبوب جی تی ای آنلاین GTA Online
۵۶۹,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل سریع
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

Grand Theft Auto Online (GTA Online) Grand Theft Auto Online (GTA Online) Grand Theft Auto Online (GTA Online) Grand Theft Auto Online (GTA Online) Grand Theft Auto Online (GTA Online) Grand Theft Auto Online (GTA Online)

بازی GTA Online هر روزه در حال بروز رسانی و پیشرفت میباشد و روزانه افراد زیادی از کشورهای مختلفی وارد این بازی میشوند و دنیای گسترده ای با شخصیت های متفاوتی را میسازند. GTA Online توانسته با پیشرفت های زیاد و گیم پلی بسیار قوی خود به یکی از بهترین بازی های آنلاین تبدیل شود که شما میتوانید سال ها به بازی کردن خود ادامه دهید.

گیم پلی  بازی GTA Online

شما میتوانید با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و دست به کارهای بزنید که در دنیای واقعی قادر به انجام اون کارها نیستید. در بازی جی تی ای شما میتوانید به سرقت های دسته جمعی بروید و یا به مبارزه با گروه های گنگستری دیگر مناطق بروید و یا در کلوپ ها و پارتی های شبانه سر بزنید. در بازی GTA Online شما باید با کار های مختلفی پول بدست بیاورید تا قدرت خود را در منطقه افزایش دهید و بتوانید ماشین های بروز تر و وسایل مختلف را تهیه کنید.

گیم پلی  بازی GTA Online

خرید بازی GTA Online برای ایکس باکس

برای خرید بازی Grand Theft Auto Online اورجینال میتوانید از قسمت بالا اقدام کنید و بعد از تکمیل سفارش کد بازی را دریافت کنید. بعد از دریافت کد بازی جی تی ای آنلاین باید این کد را در اکانت مایکروسافت خود ردیم کنید تا به صورت آنی برای شما بازی فعال شود. این بازی روی اکانت شما فعال میشود و به صورت مادام العمر میتوانید از آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

What Remains of Edith Finch اینستاگرام والاها ما را در اینستاگرام دنبال کنید