تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد
مشکل مسدود شدن حساب گوگل ویس (شماره مجازی)

متن خطای که در زمان مسدود شدن حساب شماره مجازی خود دریافت میکنید به صورت زیر میباشد.

Unable to access a Google product
If you’ve been redirected to this page from a particular product, it means that your access to this product has been suspended. Read on for more information.

Your access to this Google product has been suspended because of a perceived violation of either the Google Terms of Service or product-specific Terms of Service. For specific product guidelines, please visit the homepage of each Google product you’re interested in for a link to its Terms of Service.

کاربرانی که از حساب گوگل ویس استفاده می کنند، حتما با حالت تعلیق و یا مسدود شدن حساب روبرو شده اند که به طور ناگهان یک ایمیل با این مضمون دریافت کرده و از این موضوع مطلع شده اند. در چنین شرایطی کاربر نمی تواند از گوگل ویس خود استفاده کند. مهم ترین دلیلی که این اتفاق برای شما رخ می دهد نقض و نادیده گرفتن قوانینی است که گوگل آن ها را برای شما وضع کرده است. زیر پا گذاشتن یکی از این قوانین به راحتی موجب به تعلیق درآمدن حساب Google Voice خواهد شد. حال سوال اینجاست ” زمانی که حساب Google Voice به حالت تعلیق درآمده یا به عبارتی ساسپند یا مسدود شده است چه باید بکنیم؟ ”

خوشبختانه یا متاسفانه برای پاسخ به این سوال نوید بخش دو خبر خوب و بد هستم.

مشکل مسدود شدن حساب گوگل ویس و راه حل

خبر خوب این که، وقتی چنین اتفاقی افتاد، نگران نباشید امکان بازگردانی حساب شما وجود خواهد داشت.

خبر بد اینکه شما کاری را انجام داده اید که از طرف گوگل suspend شده اید و حال به عنوان یک فرد مشکوک دیده می شوید.  به طور مثال گوگل نسبت به تعداد ایمیل‌های ساخته شده توسط یک حساب کاربری حساس است و در صورت مشکوک شدن به چنین افرادی، تمامی حساب‌های مرتبط به آن شخص را مسدود می‌کند. حال باید مراحل سخت و دردسر سازی را پشت سر بگذارید تا بتوانید این مشکل را حل کنید.

از آنجایی که Google Voice محرک های خاصی دارد و نسبت به هر رفتار مشکوک حساس است، به صورت دقیق و منظم حسابهای کاربران مورد بررسی قرار داده و در صورت تخلف، آنها را به حالت تعلیق در می آورد.  بعد از این مشکل، هیچ شماره تلفن پشتیبانی برای تماس و یا هیچ آدرس ایمیلی برای ایمیل وجود ندارد که بتوان این موضوع را رفع کرد. پس از ابتدا رعایت قوانین گوگل به صرفه تر از رفع مشکل suspend شدن حساب گوگل ویس است.

شماره مجازی دائمی آمریکا (گوگل ویس)
189,000 تومان

در ابتدا باید بدانیم که تعلیق حساب ما به صورت موقت است و یا خیر؟

توجه داشته باشید گوگل این حق را به خود داده است که تمام حساب ها را بررسی کند و در صورت مشکوک شدن آنها را به صورت موقت و برای بررسی بیشتر مسدود سازد.

اگر به صورت موقت باشد و در ایمیل دریافتی زمان 24 ساعت را برای مسدود سازی حساب شما در نظر گرفته باشند، لازم به انجام کاری نیست فقط باید این زمان را منتظر بمانید و بعد از 24 ساعت حساب شما درست خواهد شد.

ولی اگر حساب شما از طرف گوگل علامت گذاری شده و به عنوان یک حساب مشکوک به سو استفاده شناخته شده باشد، باید چند مرحله را بگذرانید و امیدوار باشید که پاسخ خوب و سازنده ای را از سمت گوگل دریافت کنید.

مراحل رفع مسدود سازی حساب گوگل ویس

در ابتدا قوانینی که از سمت گوگل برای شما گذاشته شده بود را بررسی کنید و ببینید که آیا قوانینی را زیر پا گذاشته و یا آن را نادیده گرفته اید یا خیر؟ به طور مثال برقراری تماس های تلفنی زیاد در مدت زمان کوتاه، ارسال پیامک بیشتر از حد معمول در مدت زمان کوتاه و محدود، تماس با یک شماره به صورت یکسره  از جمله قوانینی است که به سادگی موجب تعلیق حساب گوگل ویس می شود.

  1. برای دسترسی به قوانین و شرایط خاصی که گوگل شما را ملزم به رعایت آنها کرده می توانید به https://www.google.com/googlevoice/program-policies.html مراجعه کنید. مهم است که بدانید شما چه قانونی را زیر پا گذاشته اید که این مشکل رخ داده است تا بعد از رفع آن به صورت مجدد آن را تکرار نکنید.
  2. یک درخواست در زمینه تجدید نظر تعلیق ارسال کنید برای این کار باید به آدرس https://support.google.com/accounts/contact/suspended. مراجعه کرده و فرمی که وجود دارد را پر کنید و به درستی دلیل نقض قانون و به وجود آمدن تعلیق را بازگو نمایید.
    نکته” توجه داشته باشید اگر کل حساب های گوگل شما از جمله جیمیل به تعلیق در آمده لطفا از یک ایمیل دیگر که به آن دسترسی دارید استفاده کنید. “
  3. میتوانید با مراجعه به لینک https://support.google.com/voice#topic=1707989 در انجمن گفتمان گوگل، یک پیام ارسال کنید ولی این راه چندان مشکل ساز نیست چرا که تیم پاسخگو در این بخش تعلیق حساب ها را مدیریت نمی کنند ولی می توانند در این زمینه راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند شاید چنین راهنمایی هایی کارساز باشد.
  4. اگر اولین درخواست تجدید شما از سمت گوگل رد شد لازم است یک یا دو روز صبر کنید سپس مجدد درخواست لغو تعلیق را ارسال کنید. چرا که در مواردی دیده شده بعد از چندین بار تلاش برای تجدید نظر، حساب کاربری بازگردانده شده و مشکل تعلیق رفع شده است.
  5. لطفا هر روز و با تعداد زیاد پیام و در واقع هرزنامه ارسال نکنید چرا که حتما باید قبل از ارسال مجدد یک یا دو روز صبر کنید. در واقع این تنها راه برای بازگرداندن حساب شما می باشد که بهتر است آن را خراب نکنید.

پس از راه اندازی مجدد حساب خود چه کاری انجام دهید

در ابتدا مطمئن شوید که اشتباهات مشابه را دوباره تکرار نکنید. پس از بازگرداندن حساب خود، به این موضوع توجه جدی داشته باشید که آیا Google Voice سرویس مناسبی برای استفاده برای تجارت شما است یا خیر؟ چرا که شاید شما برای کسب و کار خود بخواهید در بازه زمانی کوتاهی پیامک های بسیاری را ارسال کنید که در این صورت موجب مسدود سازی سرویس شما خواهد شد و در صورتی که راه بهتری وجود دارد حتما آن را انتخاب کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x