آموزش خرید از اپ استور app store

یکی از مشکلات کاربران گوشی های آیفون دسترسی نداشتن به نرم افزارها و بازی های رایگان هست و برای استفاده از امکانات گوشی خود باید اپل آیدی داشته باشند و حساب خود را شارژ کنند تا بتوانند از اپ استور بازی یا نرم افزار مورد نیاز خود را خریداری کنند.با توجه به محدودیت های که برای ما کاربران ایرانی وجود دارد باید از گیفت کارت های اپل یا کردیت کارت های مجازی برای شارژ اکانت اپل خود استفاده کنیم با ما همراه باشید تا به صورت ساده و قدم به قدم آموزش خرید از اپ استور app store را یاد بگیریم.

ساخت اپل آیدی برای خرید از اپ استور

اولین قدم برای خرید از اپ استور ساختن اپل آیدی است که به صورت خلاصه توضیح میدهیم به چه صورتی میباشد ولی اگر نیاز به آموزش کامل ساخت اپل آیدی داشتید حتما داخل کامنت های این مقاله بگید تا یک آموزش کامل و جامع از ساخت اپل آیدی را برای شما همراهان والاها ارائه بدهیم.

برای ساخت اپل آیدی دو موضوع مهم است یکی دسترسی به شماره دائمی آمریکا که میتوانید از گوگل ویس برای اینکار استفاده کنید چون به صورت دائمی برای در دسترس شماست و کس دیگه ای به آن دسترسی ندارد و همچنین قیمت کمی دارد و در موارد دیگه مانند ساخت تلگرام، واتساپ و ثبت نام در سایت های خارجی نیز میتوانید از آن استفاده کنید.

یک مورد دیگه که اهمیت زیادی دارد داشتن یک آدرس آمریکای است که میتوانید با سرچ در گوگل آدرس فیک های آمریکایی زیادی را پیدا کنید که برای ساخت اپل آیدی مشکلی نخواهند داشت و بدون هزینه اپل آیدی خود را بسازید.

شارژ اپل آیدی برای خرید بازی و برنامه

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای شارژ حساب اپل خود برای ما ایرانی ها دوراه وجود دارد که استفاده از گیفت کارت ساده تر میباشد اما هر دو راه را توضیح میدهیم تا هر از هر راهی که راحت تر بودید شارژ اکانت خود را انجام دهید.

خرید از اپ استور با گیفت کارت اپل

اولین و ساده ترین راه برای خرید از اپ استور استفاده از گیفت کارت های اپل میباشد که میتوانید گیفت کارت اپل را از والاها خریداری کنید و به صورت آنی کد گیفت کارت اپل را تحویل بگیرید و همچنین اگر سوال یا مشکلی دارید میتوانید با پشتیبانی 24 ساعته والاها در تماس باشید.

بعد از خرید گیفت کارت اپل و دریافت کد دیجیتال با توجه به مراحل زیر پیش بروید.

 1. وارد اپ استور شوید.
 2. بر روی گزینه Redeem که در انتها است بزنید.
  خرید از اپ استور
 3. کد گیفت کارت اپل که بصورت حروف و اعداد است را به صورت صحیح در کادر مورد نظر وارد کنید.ردم کردن گیفت کارت اپل
 4. بعد از تایید حساب شما به میزانی که گیفت کارت خریداری کرده اید شارژ میشود و میتوانید بازی یا اپلیکشن مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید از اپ استور با کردیت کارت های مجازی

یکی دیگر از روشهای شارژ حساب apple id و خرید از اپ استور استفاده از کارت های بانکی بین المللی مانند ویزا کارت، مستر کارت یا پی پال میباشد که با خرید این کارت ها و وارد کردن اطلاعات آنها میتوانید اپ و بازی های اپل را خریداری کنید برای خرید ویزا کارت و مستر کارت از والاها کافی وارد صفحه محصول مورد نظر شوید و به میزان مورد نظر کارت بانکی خود را تهیه کنید.

بعد از خرید کارت بانکی مورد نظر کافیه وارد اپ استور خود شوید و مراحل را به صورت زیر پیش ببرید.

 1. به پایین صفحه بروید مانند عکس پایین بر روی گزینه Add Funds to Apple ID بزنید.
  خرید از اپ استور
 2. سپس روش مورد نظر برای پرداخت را انتخاب کنید.پرداخت در اپ استور
 3. در این مرحله باید اطلاعات کارت بانکی که از والاها تحویل گرفتید را به درستی در کادر های مورد نظر وارد کنید.وارد کردن کارت بانکی در اپ استوردر کادر های مورد نظر باید شماره کارت و تاریخ انقضا و CVV را وارد کنید در قسمت پاییت اسم و فامیلی و آدرس محل زندگی شما را میخواهد که باید مشخصات را مانند قسمت اپل آیدی خود وارد کنید.

بعد از تایید حساب شما شارژ شده و میتوانید محصول مورد نظر را خریداری کنید اگر مشکل یا سوالی داشتید از قسمت نظرات میتوانید با ما در میان بگذارید ممنون از همراهی شما.

مطالب مرتبط