برای مشاهده همه امکانات وارد شوید
چگونه ایکس باکس را از حالت کپی خور به حالت اولیه بازگردانیم؟

مواقعی وجود دارد که ممکن است لازم باشد کنسول Xbox خود را به طور کامل پاک کرده و بازیابی کنید، مانند زمانی که بخواهید از این به بعد از بازی های قانونی اورجینال استفاده کنید. همچنین ممکن است مواقعی پیش بیاید که بخواهید سیستم عامل (OS) کنسول خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید، اما بخواهید بازی ها و برنامه های نصب شده خود را حفظ کنید. Xbox یک راه آسان برای انجام هر دو عمل ارائه می دهد.

توجه کنید که بازنشانی کنسول به پیش‌فرض‌های کارخانه‌ای، همه حساب‌ها، بازی‌های ذخیره‌شده، تنظیمات و تداعی‌های Xbox خانگی را پاک می‌کند. هر چیزی که با شبکه Xbox همگام نشده باشد از بین می رود. کنسول شما با اتصال به سرویس به طور خودکار با شبکه Xbox همگام می شود، بنابراین اگر مدتی آفلاین بوده اید، قبل از انجام این مراحل به سرویس Xbox متصل شوید.

Reset and keep my games & apps.

اگر می‌خواهید کنسول ایکس باکس خود را به تنظیمات پیش‌فرض کارخانه بازنشانی کنید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. دکمه آرم Xbox (دایره ای شکل) را فشار دهید تا راهنما باز شود.
  2. Profile & system > Settings > System > Console info را انتخاب کنید.
  3. Reset console را انتخاب کنید.
  4. در قسمت Reset your console گزینه های زیر را مشاهده می‌کنید:

Reset and remove everything

این گزینه کنسول را به تنظیمات کارخانه بازنشانی می کند. همه داده‌های کاربر، از جمله حساب‌ها، بازی‌های ذخیره‌شده، تنظیمات، انجمن‌های Xbox خانگی، و همه بازی‌ها و برنامه‌ها حذف خواهند شد. از این گزینه در هنگام فروش یا زمانی که میخواهیم بازی های آنلاین نصب کنید و به صورت قانونی بازی کنید استفاده کنید.

Reset and keep my games & apps

هنگام عیب یابی از این گزینه به عنوان انتخاب اصلی خود استفاده کنید. این سیستم عامل را بازنشانی می کند و تمام داده های احتمالی خراب را بدون حذف بازی ها یا برنامه های شما حذف می کند. در برخی موارد، اگر یک فایل بازی خراب باعث مشکلی شده است که شما عیب‌یابی می‌کنید، ممکن است مجبور شوید Reset را انتخاب کنید و همه چیز را حذف کنید، اما همیشه باید با Reset شروع کنید و بازی‌ها و برنامه‌های من را نگه دارید.

Cancel

برای خارج شدن از این صفحه، به سادگی دکمه لغو را انتخاب کنید. در این مرحله هیچ اقدامی صورت نگرفته است. این یک خروج امن از این صفحه است.

نحوه ریست کردن کنسول ایکس باکس Xbox

پس از انتخاب یکی از گزینه ها، کنسول ایکس باکس شما فرآیند پاک کردن محتوای انتخاب شده و بازنشانی خود را به تنظیمات پیش فرض آغاز می کند.

روش دیگر ریست کردن ایکس باکس با استفاده از USB flash drive می‌باشد که در مقالات بعدی به آن اشاره خواهیم کرد، همچنین برای خرید بازی های جدید و متنوع ایکس باکس والاها سیاره گیم ها اینجا کلیک کنید.

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
اینستاگرام والاها ما را در اینستاگرام دنبال کنید