تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد
ویزا کارت مجازی چیست و تفاوت آن با ویزا کارت فیزیکی

مشکلی که همیشه ما ایرانی ها با سایت ها و پلتفرم های بین المللی داشتیم این بوده که با کارت های بانکی ابرانی قادر به پرداخت نیستیم و نمیتوانیم محصول یا اشتراکی که نیاز داریم را خریداری کنیم.

برای حل این مشکل بهترین و ساده ترین راه استفاده از ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی است که با توجه به درگاه های بانکی سایت مورد نظر میتوانید از هر کدام از این ها استفاده کنیم.

ویزا کارت مجازی چیست؟

ویزا یک شرکت بین المللی است که محدودیت مرزها را برداشته و پرداخت را در همه کشورها آسان کرده و یک روش پرداخت بین المللی برای همه افراد درست کرده است.ویزا کارت یک کارت بانکی بین کشوری است که مانند کارت های بانکی که در ایران داریم هستن و دارای یک شماره کارت چند رقمی و CVV و تاریخ انقضا است.

تفاوت ویزا کارت فیزیکی با ویزا کارت مجازی

ویزا کارت فیزیکی یک کارت بانکی است که میتوانید از آن داخل فروشگاه های کشورهای دیگه کارت بکشید و همچنین از دستگاه های ATM پول دریافت کنید اما ویزا کارت مجازی فقط اطلاعات کارت را شما دارید و میتوانید به ضورت مجازی داخل سایت ها خرید اینترنتی انجام دهید.

تهیه ویزا کارت فیزیکی داخل ایران کارت سخت و پر هزینه ای است و اگر نیاز به خرید حضوری ندارید ویزا کارت مجازی بهترین گزینه برای شما است.

ویزا کارت مجازی آمریکا
499,000 تومان

تفاوت ویزا کارت مجازی و فیزیکی

خرید ویزا کارت مجازی در ایران

ما در والاها در کمترین زمان ممکن و بدون پرداخت هزینه اضافه برای شما ویزا کارت مجازی را به میزان مورد نیاز شما صادر میکنیم.

ویزا کارت های ضادر شده توسط ما برای کشور آمریکا میباشد با واحد پولی دلار میباشند و از 1دلار به بالا هم میتوانید خریداری کنید.همه ویزا کارت ها به همراه اطلاعات کامل مانند شماره کارت، CVV، تاریخ انقضا، آدرس واقعی آمریکا و نام صادر میشوند و در تمامی سایت های که از ویزا کارت پشتیبانی کنند قابل پرداخت هستند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x