تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد
دسترسی به بازی های ایکس باکس در تلویزیون های هوشمند

احتمال دسترسی به بازی های ایکس باکس در تلویزیون های هوشمند

براساس اخبار اعلام شده، شرکت مایکروسافت در حال فراهم کردن امکانی است که افراد بتوانند از طریق آن به وسیله تلویزیون های هوشمند جدیدی که در بازار عرضه می شود بازی های خود را به نمایش بگذارند و شرایط استریم کردن برای گیمرها و افراد دیگر فراهم باشد و با این تلویزیون های هوشمند جدید امکان استریم بازی ها امکان پذیر می باشد.

باتوجه به خبری که وبسایت GamesBeat منتشر کرده است این شرکت بزرگ قصد دارد دستگاهی را در طی 12 ماه آینده بسازد که امکان استریم بازی های گیم پس را دارد و آنطور که  گفته شده است این دستگاه  شبیه Amazon Fire Stick یا Roku خواهد بود و برای استریم بازی ها به بازار عرضه خواهد شد. همچنین در حال طراحی و ساخت اپلیکیشنی هستند که برای تلویزیون های هوشمند سامسونگ می باشد که بدون نیاز به هیچ دستگاهی به صورت مستیم امکان استریم از بستر کلاود را دارند. شرکت مایکروسافت قصد دارد امکان استریم و  تجربه بازی های ایکس باکس را برای همه کاربران و مخاطبان در همه جا امکان پذیر کند و دسترسی را برای همه افراد آسان کند.

بازی های ایکس باکس

 

گیم پس آلتیمیت pc و xbox و موبایل
202,000 تومان

همکاری شرکت مایکروسافت با تولید کنندگان جهانی تلویزیون

شرکت ماکروسافت برای اولین بار در تابستان سال گذشته اعلام کرد، تلویزیون هایی که قابلیت و امکان متصل شدن به  اینترنت را دارند می توان از طریق آنها بازی هایی مبتنی بر بستر کلاود را ارائه کرد. همچنین در ماه ژوئن 2021 از همکاری خود با تولید کنندگان تلویزیون های هوشمند برای ارائه مستقیم بازی های ایکس باکس در تلویزیون هایی که امکان متصل شدن به اینترنت را دارند گفته است.

رئیس پلتفرم ها، لیز هرمن بیان کرده است که تکنولوژی کلود در زمینه سخت افزار و گیم پس نقش مهمی دارد و تاثیر منفی برروی حرکت آنها در مسیر مهندسی کنسول های اصلی ایکس باکس نخواهد گذاشت بلکه آنها از این طریق برای تسریع آن استفاده خواهند کرد. همچنین بیان  کرده است که در حال توسعه و گسترش پلتفرم های این شرکت هستند که برخی از آن ها تا سال ها برای مخاطبین نمایش داده نخواهد شد و به گفته او، آن ها مشغول شکل دادن به آینده هستند و آن ها امکان تجربه کردن بازی های ایکس باکس را بری افراد بیشتری در دستگاه های مختلف فراهم می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x