تاثیر آهنگ های ویدئو گیم در کار کردن

تا به حال به این فکر کرده اید که برای افزایش تمرکز در کار. یکی از راه ها گوش دادن آهنگ های بازی های کامپیوتری است؟

حتی اگر شما گیمر نیستید، در هنگام کارکردن اگر به موسیقی بی کلام بازی های رایانه ای گوش دهید تاثیری دو چندان خواهید گرفت با والاها سیاره گیمرها باشید تا در این مقاله به بررسی این موضوع بپردازیم که چرا باید در حین کار کردن به آهنگ بازی های رایانه ای گوش دهیم؟

تاثیر موزیک ویدئو گیم

تاثیر موزیک ویدئو گیم در هنگام کار کردن

چرا موسیقی متن بازی یا آهنگ بازی های کامپیوتری برای کارکردن مناسب است؟

می تواند تمرکز، انگیزه و بهره وری شما را افزایش دهد.

براساس مطالعات آکادمی فندلاند ( برای ورود به اصل مطالعه اینجا کلیک کنید )، تحقیقات علمی تایید می کند که موسیقی مغز را تحریک می کند. گوش دادن به موسیقی به گذراندن زمان در محل کار کمک می کند و افراد را با انرژی و با انگیزه نگه می دارد. حتی یک مطالعه نشان داد که از هر 10 کارگر 9 نفر هنگام گوش دادن به موسیقی عملکرد بهتری دارند.

موسیقی متن بازی های ویدیویی به ویژه در حفظ انگیزه خوب هستند.

آهنگ بازی های ویدئویی به طور ویژه و خاص برای ایجاد انگیزه در پلیر ها و گیمرها طراحی میشوند. حال و حوای بازی را تنظیم میکند و ریتم را به خوبی نگه میدارد. اما با توجه به طراحی منحصر به فرد موسیقی بازی ها هرگز باعث نمی شود که گیمر از بازی منحرف شود در نتیحه حس موفقیت را تقویت میکند و در عین حال بازیکنان را برای رسیدن به سطوح بعدی و ادامه بازی تشویق میکند.

تاثیر موزیک های ویدئو گیم در برنامه نویسی

به عنوان تجربه شخصی، در زمانی که مشغول کد زدن هستم وقتی به آهنگ بازی های کامپیوتری خصوصا بازی Call of Duty گوش میدهم بیشتر از قبل بهتر کار میکنم بنابراین پیشنهاد میکنم شما نیز همین کار را کنید.

موسیقی متن بازی های کامپیوتری همین تاثیر مشابهی بر افراد در محل کار دارد. گوش دادن به موسیقی متن بازی های ویدئویی در حین کار کردن مانند گیم پلی دادند تمرکز و انگیزه شما را برای به پایان بردن وظایف کاریتان حفظ می کند.

نکته جالب این است که موسیقی بازی های ویدویی شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد یا حواس شما را پرت نمی کند. در واقع به شما انگیزه میدهد تا آن را انجام دهید و بهره وری را در زمان کار کردن بیشتر کنید.

شما چه در حال انجام یک کار باشید یا در حین بازی کردن، گوش دادن به آهنگ های متن بازی های ویدئویی میتواند به همان روش الهام بخش عمل کند و برای ادامه دادن و رسیدن به سطح بعدی ( هر کاری که انجام میدهید را تمام کنید ) انگیزه بخش باشد.

معرفی بخش موسیقی متن بازی های کامپیوتری در والاها

ما با توجه به این موضوع و راحتی دسترسی شما عزیزان بخشی را در والاها به عنوان قسمت موسیقی بازی های کامپیوتری اضافه کردیم که میتوانید از این قسمت آلبوم های بازی های رایانه ای را دانلود و یا به صورت آنلاین پخش کنید.

برای ورود به قسمت موسیقی بی کلام بازی ها اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

اینستاگرام والاها ما را در اینستاگرام دنبال کنید