بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

خرید بازی red dead redemption 2 (رد دد2) برای استیم فعال میباشد و شما میتوانید با انتخاب ریجن و نوع بازی red dead redemption 2 را خریداری کنید و بین یک تا سه ساعت بازی خود را تحویل بگیرید.

مرحله اول: انتخاب ریجن یا نوع محصول

آرژانتین آرژانتین
ترکیه ترکیه

مرحله دوم: انتخاب مقدار شارژ

standard
Ultimate Edition
standard
Ultimate Edition
قیمت
۵۳۹,۰۰۰ تومان
قیمت
۶۴۹,۰۰۰ تومان
قیمت
۵۴۹,۰۰۰ تومان
قیمت
۶۶۵,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل سریع
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

برای خرید بازی Red Dead Redemption 2 شما باید ریجن اکانت خوذ را انتخاب کنید که ما به صرفه ترین ریجن هارو برای شما ارائه میدهیم اگر تا به حال داخل اکانت استیم خود خرید نکرده اید از هر ریجنی که بخواین میتونید استفاده کنید که پیشنهاد ما ریجن ترکیه است که ارزان تر از بقیه کشورها است.

خرید بازی Red Dead Redemption 2

بعد از خرید بازی Red Dead Redemption 2 شما باید اطلاعات اکانت خود را به ما بدهید تا بازی رد دد 2 را برای شما فعال کنیم.این پروسه بین یک تا سه ساعت طول خواهد کشید و پیشاپیش از صبر و بردباری شما تشکر میکنیم.خرید بازی Red Dead در والاها فعلا برای پلتفرم استیم ارائه میشود و میتوانید بازی رد دد 2 را به راحتی سفارش دهید.

بازی 2 Red Dead رد دد

بازی Red Dead 2 (رد دد 2) اکشن و ماجراجویی است که در محیطی جهان باز (open world) ارائه شد که از همان ابتدای شروع خود در سال 2018 طرفداران بسیار زیادی را برای خود پیدا کرد و از محبوبیت بالایی برخوردار شد.

بازی Red Dead Redemption 2 توسط شرکت راک استار ساخته و به بازار روانه شده است شرکت Rockstar Games یکی از خفن ترین شرکت های ساخت بازی در دنیای گیم میباشد که در کارنامه خود بازی های محبوبی مانند GTA را نیز دارد.

بازی Red Dead Redemption 2