تخفیف ویژه اولین خرید بازی با کد

کد اورجینال بازی MINECRAFT

کد اورجینال بازی MINECRAFT
 • تحویل به صورت آنی
 • کد دیجیتال اورجینال
 • گارانتی و پشتیبانی مادام العمر
 • فعالسازی رایگان در صورت نیاز
 • فعالسازی روی همه ریجن ها
 • ظرفیت کامل و دسترسی نامحدود
892,000 تومان
پشتیبانی

خرید CDKey اورجینال بازی ماینکرافت برای ایکس باکس تمامی سری ها با تحویل آنی در والاها سیاره گیمرها

 • تحویل کد اورجینال سی دی کی بازی Minecraft
 • کد فعالسازی را درون اکانت خود در مایکروسافت وارد کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

Minecraft یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان می‌باشد که توسط Mojang Studios توسعه و توسط شرکت Microsoft برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شده است. این بازی با فرمت سفارشی‌سازی شده، قابلیت‌های بسیاری در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا آنها را به دنیای بی‌نهایت ساختن و برای بقا در مواجهه با موجودات خطرناک مبارزه کنند.

خرید بازی Minecraft ایکس باکس در والاها

خوشبختانه شما می‌توانید بازی Minecraft را در سایت والاها با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید! بازی Minecraft یکی از برترین بازی‌های جهان است و اکنون شما می‌توانید آن را با تنها چند کلیک از سایت والاها خریداری کنید.

در والاها، بازی Minecraft به صورت کد دیجیتال عرضه می‌شود و شما بلافاصله پس از خرید آن، می‌توانید کد خود را دریافت کنید و با استفاده از آن، بازی ماینکرفت را در ایکس باکس نصب کنید.

علاوه بر قیمت مناسب، خرید بازی Minecraft از سایت والاها با امنیت بسیار بالا همراه است و همچنین قبل یا بعد از خرید میتوانید با پشتیبانی 24 ساعته والاها مشورت کنید یا زمان فعالسازی این کار را به ما بسپارید.

گیم پلی بازی ماین کرافت Minecraft

در Minecraft، بازیکنان می‌توانند با استفاده از مهارت‌های خلاقیت خود، انواعی از ساختمان‌ها، شهرها، محصولات و سیستم‌های پیچیده را در دنیای مجازی خود ایجاد کنند. با افزودن قابلیت‌هایی مانند سیستم کشف جزیره‌های تخیلی، قابلیت برقراری ارتباط با بازیکنان دیگر و قابلیت دسترسی به بازی‌های سفارشی سازی شده توسط جامعه بازیکنان، Minecraft به عنوان یکی از بازی‌های چندنفره آنلاین مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است.

همچنین، با توجه به رابطه این بازی با مواد آموزشی، Minecraft به عنوان یک ابزار آموزشی نیز محبوب است. بازی ماین کرافت به صورت کاملاً تعاملی و بصری بازیکنان را در توسعه مهارت‌های مهمی مانند تفکر خلاق، مهارت‌های ریاضی و علوم راهنمایی می‌کند.

حجم بازی ماینکرافت برای ایکس باکس

حجم بازی Minecraft برای Xbox بستگی به نسخه‌ای دارد که قصد دارید دانلود و نصب کنید. با توجه به اینکه بازی Minecraft برای Xbox به صورت دو نسخه‌ی Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شده است، حجم هرکدام از نسخه‌ها ممکن است متفاوت باشد.

در هر صورت، برای دانلود نسخه Xbox One بازی Minecraft، حداقل باید ۴٫۱۴ گیگابایت فضای خالی در دستگاه خود داشته باشید. همچنین برای دانلود نسخه Xbox Series X/S بازی Minecraft، حداقل باید ۱۰٫۹۱ گیگابایت فضای خالی در دستگاه خود داشته باشید. البته این مقادیر برای نسخه‌ی پایه بازی هستند و در صورت نصب بسته‌های الحاقی، حجم بازی بیشتر خواهد شد.

نقد و بررسی بازی Minecraft در xbox

ماینکرافت یک بازی ویدئویی محبوب است که توسط Mojang Studios توسعه داده شده است و برای انواع سیستم‌های بازی مانند کامپیوتر، کنسول‌های بازی و دستگاه‌های تلفن همراه در دسترس است. این بازی دارای دنیایی بسیار گسترده و باز، که باعث شده تا هر ساله میلیون‌ها نفر از سراسر جهان آن را تجربه کنند. در اینجا به بررسی ویژگی‌هایی که بازی Minecraft را یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دنیا می‌کند، پرداخته می‌شود:

 • دنیای باز: یکی از ویژگی‌های برجسته بازی Minecraft، وجود دنیایی بسیار باز است که به شما امکان می‌دهد به هر شکلی که می‌خواهید در آن جا بازی کنید. شما می‌توانید به عنوان یکی از بازیکنان، دنیایی ثابت را کشف کنید، یا به عنوان یکی از سرورهای بازی، دنیایی شخصی خود را بسازید.
 • خلاقیت: یکی از ویژگی‌های دیگر بازی ماینکرافت، قابلیت خلاقیت آن است. شما می‌توانید دنیای خود را به شکل دلخواه خود بسازید و از ایده‌های خلاقانه خود استفاده کنید تا بهترین دنیای خود را ایجاد کنید.
 • چالش‌ها: هر چند بازی Minecraft در کل یک بازی آرام است، اما هنوز چالش‌هایی وجود دارد که باعث می‌شوند بازی‌کنندگان برای دست‌یابی به اهدافشان تلاش کنند. برخی از چالش‌های این بازی شامل پیدا کردن وسایل مختلف، مواجه شدن با هیولاها و مدیریت منابع هستند.
 • ارتباط با دیگران: بازی Minecraft به شما این امکان را میدهد با افراد دیگر ارتباط پیدا کنید و بازی کنید. بازی Minecraft برای تمام سنین مناسب است و به دلیل گیم پلی آسان و طراحی جذاب خود، همواره توانسته است مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

رمز و رازهای بازی ماینکرافت برای ایکس باکس

در بازی Minecraft چندین رمز و راز وجود دارد. در زیر چند مورد از آنها را برای شما ذکر می‌کنم:

 • /gamemode [mode]: با استفاده از این دستور می‌توانید حالت بازی را تغییر دهید. اعداد 0 تا 3 از حالت های مختلفی که می‌توانید انتخاب کنید، عبارتند از:
 • 0: حالت اصلی (Survival)
 • 1: حالت خلاقیت (Creative)
 • 2: حالت مشاهده (Adventure)
 • 3: حالت شکار (Spectator)
 • /give [player] [item] [amount]: با استفاده از این دستور می‌توانید یک آیتم خاص را به بازیکن مورد نظر داده و تعداد آن را مشخص کنید. برای مثال، برای دادن 10 بلوک سنگ به بازیکن “John” از دستور /give John stone 10 استفاده می‌کنیم.
 • /time set [time]: با استفاده از این دستور می‌توانید زمان بازی را تغییر دهید. مقدار [time] به شما اجازه می‌دهد تا زمان را به شکل تعداد ثانیه‌ای از شروع بازی تنظیم کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید زمان را به یک روز جلوتر ببرید، از دستور /time set day استفاده می‌کنید.
 • /spawnpoint [player] [x] [y] [z]: با استفاده از این دستور می‌توانید محل نقطه شروع بازیکن را تغییر دهید. مقادیر [x]، [y] و [z] به ترتیب مختصات محل جدید بازیکن هستند.
 • /weather [weather]: با استفاده از این دستور می‌توانید وضعیت آب و هوا را تغییر دهید. برای مثال، اگر می‌خواهید باران ببارد، از دستور /weather rain استفاده می‌کنید. همچنین می‌توانید از دستور /weather clear برای تغییر آب و هوای بدون ابر استفاده کنید.
 • /tp [player1] [player2]: با استفاده از این دستور می‌توانید بازیکنی را به مکان دیگری انتقال دهید. در اینجا [player1] بازیکنی است که می‌خواهید به مکان دیگری منتقل شود و [player2] بازیکنی است که مکان جدید را مشخص می‌کند.
 • /kill [player]: با استفاده از این دستور می‌توانید بازیکنی را که توسط شخص دیگری کشته شده است، مجدداً زنده کنید. این دستور به صورت /kill [player] یا /kill @e[type=player] عمل می‌کند.
 • /effect [player] [effect] [duration] [amplifier]: با استفاده از این دستور می‌توانید یک اثر خاص را بر روی بازیکن اعمال کنید. برای مثال، با دستور /effect John speed 60 2 می‌توانید به بازیکن John یک اثر سرعت دهید که به مدت 60 ثانیه و با شدت 2 اعمال می‌شود.
 • /summon [entity] [x] [y] [z]: با استفاده از این دستور می‌توانید یک موجود خاص را در بازی صدا کنید. مقدار [entity] نوع موجودی است که می‌خواهید فراخوانی کنید و [x]، [y] و [z] مختصات مکانی هستند که موجود جدید در آن قرار خواهد گرفت.
 • /gamemode [player] [mode]: با استفاده از این دستور می‌توانید حالت بازی یک بازیکن را تغییر دهید. برای مثال، با دستور /gamemode John creative می‌توانید بازیکن John را وارد حالت خلاقیت کنید.
 • /setblock [x] [y] [z] [block]: با استفاده از این دستور می‌توانید یک بلوک جدید را در بازی قرار دهید. مقادیر [x]، [y] و [z] مختصات محلی هستند

 

guest
امتیاز دهی
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
MHB
امتیاز دهی :
     

سلام برای ماینکرافت جاوا هم موجود هست؟ تایم مشخصی دارد یا برای همیشه است؟

hossein shafiei

سلام وقت بخیر اون یک نسخه دیگه از بازی است بله به صورت دائمی بر روی اکانت شما باقی میماند

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x