FIFA 23

خرید بازی FIFA 23 برای ایکس باکس

فیفا 23 به صورت پیش خرید میباشد و قیمت اصلی آن در زمان انتشار مشخص میشود.

بعد از انتشار FIFA 23 کد اورجینال بازی برای شما منتشر میشود.

این بازی برای کنسول های ایکس باکس میباشد.

فیفا 23 در تاریخ 27 سپتامبر 2022 (5 مهر 1401) منتشر میشود

۴۹۹,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل سریع
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

FIFA 23 FIFA 23 FIFA 23 FIFA 23 FIFA 23 FIFA 23

و باز هم لحظه انتشار تریلر بازی محبوب  FIFA 23 و روز شماری ما برای انتشار این بازی فرا رسیده است. فیفا 23 در تاریخ 27 سپتامبر 2022 (5 مهر 1401) منتشر میشود و خبر بسیار خوب برای طرف دار های فیفا این هست که این بازی دستخوش چند تغییر فوق العاده شده است.

خرید بازی FIFA 23

قبل از توضیح درمورد قابلیت های بازی FIFA 23 چگونگی خرید این بازی برای کنسول های ایکس باکس را میگیم و بعد هم تغییراتی که فیفا 23 داشته است. تا قبل از انتشار رسمی بازی شما میتوانید این بازی را از والاها پیش خرید کنید که این پیش خرید شامل یکسری مزیت برای شما میشود. اول اینکه در زمان انتشار بازی به دلیل بالا بودن درخواست ها اولویت انجام سفارشات با نفرات اول است و در کمترین زمان بعد از انتشار صاحب بازی میشوید. دومین مزیت پیش خرید این است که افرادی که در پیش خرید بازی FIFA 23 را خریداری میکنند شامل تخفیف ویژه میشوند بازی را با قیمت پایین تری خریداری میکنند.

خرید بازی فیفا 23 برای ایکس باکس

بازی فیفا 23 برای ایکس باکس به صورت کد اورجینال ارائه میشود و شما بعد از خرید یک کد چند رقمی تحویل میگیرید که با ردیم کردن این کد در اکانت مایکروسافت خود بازی برای شما فعال میشود. FIFA 23 برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین ایکس باکس وان ارائه میشود. بعد از خرید یک راهنمای فعال سازی بازی نیز برای شما ارسال میشود که به سادگی با توجه به این راهنما میتوانید بازی را فعال کنید.

اضافه شدن قابلیت کراس پلتفرم

این قابلیت به گمیرها اجازه میده که به صورت آنلاین با هر پلتفرمی مانند ایکس باکس، پلی استیشن و پی سی باهم بازی کنند و محدودیتی برای بازی به صورت آنلاین وجود ندارد. سری های قبلی بازی فیفا این قابلیت را نداشتند و هر پلیری باید با پلیر دیگر که پلتفرم یکسان داشتند بازی میکردند به عنوان مثال کسانی که با کنسول فیفا بازی میکردند نمیتوانسند به صورت آنلاین با پلیرهای پلی استیشن بازی کنند.

اضافه شدن تیم های بانوان به صورت حرفه ای به FIFA 23

یک خبر خوب این است که تمامی تیم های بانوان به فیفا 23 اضافه شده اند و حتی در کاور این بازی عکس مهاجم تیم بانوان چلسی سم کر نیز در کنار عکس امباپه نوید این موضوع را میدهد که وقت و انرژی بیشتری بر روی فوتبال بانوان گذاشته شده است و طرفدارهای فوتبال بانوان با کیفیت بهتری میتوانند بازی کنند.

Call of Duty: Vanguard اینستاگرام والاها ما را در اینستاگرام دنبال کنید