بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

در زمان خرید بازی Cyberpunk 2077 به انتخاب پلتفرم خود استیم یا ایکس باکس توجه کنید. همچنین به ریجن و نوع بازی که نیاز دارید نیز توجداشته باشید. بعد از خرید اطلاعات حساب خود را برای ما ارسال کنید برای تکمیل فرایند خرید.

مرحله اول: انتخاب ریجن یا نوع محصول

آرژانتین آرژانتین
ترکیه ترکیه
روسیه روسیه

مرحله دوم: انتخاب مقدار شارژ

اورجینال
اورجینال
اورجینال
قیمت
۴۹۹,۰۰۰ تومان
قیمت
۸۵۶,۰۰۰ تومان
قیمت
۸۸۸,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل سریع
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

بازی Cyberpunk 2077 یک بازی شخص آفرینی اول شخص و همچنین جهان باز است که نقطه قوت آن را میتوان داستان جذاب و گیرای آن به شمار آورد.شما در ابتدا میتوانید شخصیت خود را که به اسم V است را به صورت دلخواه درست کنید و تمام المان های آن را مانند ظاهر و حتی بعضی از قابلیت های آن را برای خود طراحی کنید.

خرید بازی Cyberpunk 2077 استیم

خرید بازی Cyberpunk 2077 سایبرپانک

شما میتوانید با توجه به پلتفرم خود که استیم یا ایکس باکس است این بازی را در ریجن ها و ادیشن های مختلف به ما سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن بازی را تحویل بگیرید که این زمان بین 1 تا 3 ساعت بعد از تکمیل خرید میباشد.

خرید بازی سایبرپاک

خرید بازی Cyberpunk 2077 استیم

برای خرید بازی Cyberpunk 2077 حتما قبلش ریجن اکانت استیم خود را چک کنید و با توجه به ریجن خود بازی را خریداری کنید.این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر تا به حال در استیم خود چیزی خریداری نکرده اید میتوانید هر ریجنی که دلبخواه شما هست را انتخاب کنید که پیشنهاد ما استیم ترکیه است که در بیشتر موارد برای شما ارزان تر خواهد بود.

موضوع دیگه در هنگام خرید بازی Cyberpunk 2077 سایبرپانک باید به آن توجه داشته باشید این است که برای انجام سفارش خود استیم گارد خود را غیر فعال کنید تا سفارش شما سریع تر انجام شود.

خرید بازی Cyberpunk 2077 ایکس باکس

داستان بازی Cyberpunk 2077

شما در ابتدای بازی Cyberpunk 2077 میتوانید یک از سه داستان مورد نظر را انتخاب کنید که هر سه آن ها به نوبه خود جذاب هستند شما با انتخاب هر کدام از آنها در ابتدای بازی در جاهای مختلفی ظاهر میشوید و ماموریت ها و داستان های متفاوتی برای شما اتفاق میوفتد.بیشتر گیمرها هر سه تا داستان بازی را جداگانه به اتمام میرسانند و از آن لذت میبرند.

 

    Cyros

    Cyros

    شت چقد بازی خفنیه واقعا نمیدونستم شما دارینش من قبلا خربدمش ولی واقعا عالیه
بازی Cyberpunk 2077
بازی Call of Duty: Modern Warfare II