0
خرید بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach

خرید بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach

برای خرید سی دی کی بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach ریجن مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت مشکل با پشتیبانی در تماس باشید .

مرحله اول: انتخاب ریجن یا نوع محصول

آرژانتین آرژانتین
آمریکا آمریکا
ترکیه ترکیه

مرحله دوم: انتخاب مقدار شارژ

standard
standard
standard
قیمت
۲۳۵,۰۰۰ تومان
قیمت
۲۹۹,۰۰۰ تومان
قیمت
۱,۲۳۷,۰۰۰ تومان
تحویل آنی

تحویل آنی
و اتوماتیک

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین
و 24 ساعته

ضمانت اورجینال

ضمانت اورجینال
تمامی محصولات

پرداخت امن

پرداخت امن
با مجوز رسمی

خرید بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach یک بازی ترسناک و مهیج که نظر میلیون ها بازیکن را از سراسر جهان به خود جلب کرده و طرفداران بسیاری را به دست آورد. این بازی از سری آخر بازی های ترسناک خانوادگی است که به بهترین شکل ظاهر شده است. در این بازی سعی شده حس ترس و وحشت را به بازیکن القا کند. البته موفق هم بوده به طوری که روزانه به طرفداران این بازی نیز اضافه می شود.

داستان بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach

داستان بازی از آنجایی شروع می شود که شما در نقش پسری جوان به اسم Gregory هستید. این پسر در یک مرکز تفریحی بسیار عجیب و غریب و هولناک به دام افتاده است. باید شما به کمک Freddy Fazbear او را از موانع و چالش هایی که در پیش رو دارد، عبور دهید. از دست افراد شروری که در این مرکز تفریحی وحشتناک هستند از او مجافظت کنید.

در بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach شخصیت های معروفی هستند که ممکن است با بعضی از آنها آشنا باشید. در طول بازی این کاراکترها به دنبال شما می آیند و سعی در ترساندن شما دارند. ممکن است هر لحظه شما را غافلگیر کنند. پس برای بررسی محیط و برنامه ریزی مسیر حرکت، باید به دوربین های امنیتی دسترسی پیدا کنید. همچنین برای پرت کردن حواس حریف و دشمنان خود با ضربه زدن به اجسام خود را به هدف نهایی نزدیک کنید.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

خرید بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach

برای خرید بازی از همین صفحه از سایت والاها در قسمت بالا یکی از ریجن های آمریکا، آرژانتین و ترکیه را انتخاب کنید. سپس با انتخاب مقدار شارژ و انجام مراحل پرداخت، خرید خود را به اتمام برسانید. بعد از تکمیل خرید بازی را در کمترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید. در صورت وجود سوال و یا مشکل خاصی میتوانید با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

  AYDA

  AYDA

  ببخشید ی سوال برای پی اس فور هم هست
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر در خدمتم؟؟
سیستم عامل :
Windows 10 (64 bit)
پردازنده :
AMD Ryzen 5 3600, Core i5 6600K
رم :
8 GB RAM
گرافیک :
Nvidia GeForce GTX 1050 Ti
دایرکت ایکس :
Version 12
فضای مورد نیاز :
80 GB available space
خرید بازی Five Nights at Freddy's: Security Breach
خرید بازی Five Nights at Freddy’s: Security Breach