شماره مجازی دائمی آمریکا (گوگل ویس)

شماره مجازی دائمی آمریکا یا گوگل ویس به شما امکانات زیر را خواهد داد. خرید شماره مجازی برای اپل آیدی / خرید شماره مجازی برای تلگرام / خرید شماره مجازی برای پی پال / خرید شماره مجازی برای دریافت و ارسال پیامک / خرید شماره مجازی برای ایمیل

ابتدا ریجن یا نوع محصول را انتخاب کنید

گوگل ویس گوگل ویس

سپس مقدار دلخواه را انتخاب کنید

آمریکا
قیمت
۱۰۹,۰۰۰ تومان
آموزش انتقال
+

توجه:

* آی‌پی خود را از طریق نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی (VPN) به کشور آمریکا تغییر دهید. [نرم‌افزار پیشنهادی: Windscribe]

** آی‌پی خود را از وبسایت whatismyipaddress.com بررسی فرمایید تا از مخفی بودن آیپی ایران اطمینان حاصل شود.

*** در صورتی که از موبایل جهت انتقال استفاده می کنید ممکن است در مرحله دوم به مشکل برخورد کنید که در این صورت نیاز است مراحل را از ابتدا در دسکتاپ(کامپیوتر/لپ‌تاپ/…) انجام دهید.

 

شروع انتقال شماره مجازی گوگل ویس

منظور از جیمیل الف، جیمیلی خریداری شده می‌باشد.

منظور از جیمیل ب، جیمیل خود شما که قصد انتقال به آن را دارید می‌باشد.

توجه: در روند انتقال باید با هر دو جیمیل الف و ب به صورت همزمان لاگین باشید.

 

 

مرحله اول: با جیمیل ب وارد نسخه تحت وب گوگل ویس شوید، پس از ورود بسته به فعالیت قبلی شما در گوگل ویس با چهار پیغام زیر واجه خواهید شد:

۱. Welcome to Google Voice: در صورت مواجه شدن با این پیغام بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

۲. Select a Google Voice number: مشاهده این پیغام به معنای آماده بودن جیمیل جهت میزبانی شماره گوگل ویس و انتقال می‌باشد.

۳. Google Voice is not available in your country: مشاهده این پیغام به معنای شناسایی موقعیت شما توسط گوگل می‌باشد. لطفا نکات ابتدایی مطلب را در خصوص تغییر آیپی رعایت کنید و از سرور آمریکا و نرم‌افزار پیشنهادی استفاده کنید.

۴. Unable to Access a Google Product: مشاهده این پیغام به معنی غیرفعال بودن سرویس گوگل ویس در جیمیل شما می‌باشد.

*در صورت مشاهده پیغام unable to access a google product به هیچ وجه شماره را به این جیمیل انتقال ندهید. در صورت انتقال به این جیمیل شماره غیرقابل استفاده می‌شود.

 

مرحله اول

 

مرحله دوم: سپس با جیمیل الف (حاوی شماره) وارد نسخه تحت وب گوگل ویس شوید و با کلیک بر رویچرخ دندهوارد تنظیمات گوگل ویس شوید؛ سپس از زیرمجموعه Account بر روی دکمه Transfer کلیک کنید.

دکمه Transfer

مرحله سوم: با کلیک بر روی Transfer صفحه دیگری همانند صفحه زیر باز خواهد شد، باید مجددا بر روی متن Transfer که روبروی شماره می‌باشد کلیک کنید.

توجه: دقت کنید که اشتباها بر روی نوشته Delete کلیک نکنید. در این صورت شماره شما حذف خواهد شد.

مرحله سوم

مرحله چهارم: با کلیک بر روی متن Transfer پنجره‌ای باز خواهد شد که از شما درخواست تایید انتقال می‌خواهد؛ از قسمت …select a desti جیمیل ب را به عنوان مقصد شماره انتخاب کنید و بر روی دکمه Transfer کلیک کنید.

نکته: در صورتی که جیمیل ب جهت انتخاب غیرفعال و به رنگ خاکستری باشد به دو دلیل است: ۱. مرحله اول آموزش را به درستی انجام ندادید ۲. در حال حاظر یک شماره گوگل ویس در -جیمیل ب- فعال است.

 

مرحله سوم

 

مشاهده پیغام !You’re almost finished به معنای موفق بودن روند انتقال شماره می‌باشد.

پیغام موفقیت

در همراه و پایین پیغام موفقیت آمیز بودن انتقال متنی به معنای  جهت کارکرد صحیح شماره گوگل ویس یک شماره آمریکا جهت فوروارد وریفای کنید 

برای بسیاری از کاربران پس از انتقال و مواجه شدن با این متن سوال پیش می‌آید که آیا شماره‌ی ما در صورت عدم ویرفای شماره سیمکارتی آمریکا دچار محدودیت می‌شود؟

پاسخ: یکی از امکانات سرویس گوگل ویس فعال کردن فوروارد پیام‌ها و تماس‌ها دریافتی شماره گوگل ویس به شماره سیمکارتی آمریکا می‌باشد، که قاعدتا جهت برخورداری از این امکان باید به شماره سیمکارتی دسترسی داشته باشید؛ ولی زمانی که شما دسترسی به شماره ندارید و قصد دارید پیام‌‌ها و تماس‌ها را از طریق اپلیکیشن یا نسخه تحت وب دریافت کنید نیازی به اضافه کردن شماره آمریکا نخواهید داشت، در ضمن هیچگونه محدودیتی دیگری در صورت عدم لینک شماره‌ سیمکارتی نیز نخواهید داشت.

شماره مجازی دائمی آمریکا یا گوگل ویس یکی از خدمات شرکت گوگل می باشد که با خرید آن می توانید به یک شماره تلفن در آمریکا دست پیدا کنید. در واقع گوگل ویس سرویس یا برنامه تماس رایگان برای آمریکا است که افراد می‌توانند از طریق این برنامه به صورت پیامک و یا پیام صوتی با یکدیگر در ارتباط باشند. شما قادر هستید بدون محدودیت پیامک یا تماس دریافت کنید یا برای دیگران ارسال نمایید.

خرید گوگل ویس یا شماره مجازی دائمی آمریکا

بعد از خرید شماره مجازی گوگل ویس شما صاحب یک شماره تلفن آمریکا خواهید شد که تنها به شما تعلق دارد و افراد دیگر به آن دسترسی نخواهد داشت. در حقیقت با گوگل ویس شما قادر هستید یک شماره مجازی در اختیار داشته باشید که به راحتی از طریق چند گوشی هوشمند و دسک تاپ سیستم خود به آن دسترسی داشته باشید.

شماره مجازی دائمی آمریکا

خرید گوگل ویس به این صورت است که شما تنها یک بار هزینه می کنید و این شماره مجازی آمریکا را خریداری می نمایید. توجه داشته باشید بعد از خرید، شماره google voice نیازی به شارژ مجدد ندارد و برای همیشه در دسترس شما خواهد بود و حتی می توانید اکانت های متعددی را با این شماره بسازید. شماره google voice دارای هیچ محدودیتی نمیباشد و با آن در تمام نرم افزار ها و سایت های که به شماره آمریکا نیاز دارند میتوانید ثبت نام کنید و کد تایید را دریافت کنید.

خرید شماره مجازی آمریکا

شما اگر نیاز به خرید شماره مجازی آمریکا دارید که به صورت دائمی باشد و همیشه دردسترس باشد بهترین پیشنهاد برای شما گوگل ویس میباشد که هزینه آن نیز بسیار کم میباشد.

شما با خرید شماره مجازی آمریکا صاحب یک شماره با کد آمریکا میشوید که با آن به صورت نا محدود میتوانید تماس بگیرد و همچنین پیام دریافت و ارسال کنید.این شماره برای ساخت حساب کاربری در سایت های که با شماره ایران امکان ساخت حساب در آن ها امکان پذیر نمیباشد بسیار مفید و کار آمد میباشد.

خرید شماره مجازی برای اپل آیدی

شما با شماره مجازی دائمی آمریکا میتوانید اکانت اپل آیدی خود را به صورت امن و به راحتی درست کنید و همیشه با این شما نیز دسترسی خواهید داشت و بجز شما هیچ کس دیگه ای به این شماره و اطلاعات دسترسی نخواهد داشت.

خرید شماره مجازی تلگرام

شماره مجازی دائمی آمریکا برای تلگرام نیز کاربردی بوده و میتوانید اکانت تلگرام را با این شماره مجازی گوگل ویس درست کنید و از این بابت که همیشه به این دسترسی دارید خیال شما راحت خواهد بود.

قابلیت های شماره مجازی دائمی آمریکا گوگل ویس

 • نداشتن تاریخ انقضا
 • نداشتن نیاز به شارژ مجداد
 • بدون محدودیت در دریافت تماس
 • بدون محدودیت در ارسال پیامک
 • بدون محدودیت در تماس گرفتن
 • ارسال کد تایید بصورت آنی و سریع
 • نداشتن محدودیت در دریافت پیامک
 • نگهداری سابقه فعالیت ارتباطی شما
 • ارسال پیام از طریق موبایل یا سیستم
 • تحویل آنی و سریع از والاها سیاره گیمرها
 • داشتن یک شماره مجازی یونیک برای شما
 • دسترسی نداشتن افراد دیگر به شماره شما
 • استفاده آسان از شماره مجازی دائمی آمریکا
 • نیاز نداشتن به هیچ گونه مدرکی مانند پاسپورت
 • بدون محدودیت در ثبت نام در سایت ها و نرم افزار ها

خرید شماره مجازی دائمی

خیلی از دوستان این موضوع که شماره آنها دائمی باشد برای آن ها اهمیت دارد و نیاز به یک شماره ای دارند که دائما دردسترس آنها باشد و فقط مطعلق به آنها باشد.اگر نیاز به خرید شماره مجازی دائمی با پیش شماره آمریکا دارید گوگل ویس بهترین گزینه برای شما است.

خرید شماره مجازی برای پی پال

سوالی که از طرف کاربران زیاد پرسیده میشود این است که آیا با شماره مجازی دائمی گوگل ویس امکان ساخت حساب پی پال میباشد که جواب این سوال بله است و میتوانید این کار را انجام دهید.

نحوه عملکرد گوگل ویس

برای استفاده از گوگل ویس تنها باید شماره مجازی را از والاها سیاره گیمر ها خریداری کنید بعد از آن می توانید خیلی راحت در اکانت خود از آن استفاده نمایید. گفتنی است که با استفاده گوگل ویس هزینه تماس کمتری خواهید داشت. این سرویس یک شماره خاص برای ارسال پیام، برقراری تماس ارائه می‌دهد. افراد با گوگل ویس به تمامی پیام‌های موردنظر خود دسترسی دارند. همچنین می‌توان دایورت کردن و منشی تلفنی را نیز بر روی گوگل ویس قرار داد. گذشته از آن تماس بین المللی بدون پرداخت هزینه ممکن خواهد بود و تفاوتی با تماس داخلی ندارد.
بی شک گوگل ویس را روی هر دستگاهی که به اینترنت متصل می‌شود، می‌توان استفاده کرد. این سرویس شباهت فاحشی به جیمیل دارد و از طریق اینترنت می‌توان از آن بهره گرفت. از ویژگی‌های مثبت شماره مجازی گوگل ویس باید به قابلیت ادغام با تماس تلفنی و پیام متنی، شناسایی تماس گیرنده، کپی از هر پیام صوتی، سفارشی سازی خوش آمدگویی و فیلترکردن اسپم اشاره نمود.

دریافت شماره مجازی آمریکا دائمی google voice

دریافت شماره مجازی آمریکا به صورتی است که پس از خرید جیمیل و پسورد اکانت گوگل ویس برای شما ارسال میشود که میتوانید با ورود به آن اکانت از شماره مجازی دائمی آمریکا استفاده کنید. همچنین شما میتوانید این شماره مجازی گوگل ویس را به جیمیل خود انتقال دهید و تا بی نهایت و بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنید.

سایت شماره مجازی آمریکا

ما با یاری شما دوستان عزیز و ارائه خدمات سریع و با قیمت ارزان توانستیم یکی از سایت های اصلی خرید شماره مجازی آمریکا در ایران شویم و امیدواریم بهترین بتوانیم بهترین خدمات را به شما همران همیشگی والاها ارائه دهیم.شما میتوانید هر سوالی که دارید را از پشتیبان های ما بپرسید و مشکل خود را حل کنید.

  مهیارعلی آبادی

  مهیارعلی آبادی

  واقعا عالی بود قیمت ها که از همه جا ارزون تر
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   مهیار جان خیلی خوشحالیم که همراه ما هستید
  Asasman

  Asasman

  خیلی سریع و ارزون دمتون گرم
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   دم شما گرم که همراه ما هستید.
  blank

  سلام خسته نباشید من خواستم شماره رو بر روی واتس اپ نصب کنم اما هیچ پیام تاییدی برام نیومده چیکار کنم
   برلین

   برلین

   سلام وقت شما بخیر متاسفانه واتس اپ برای گوگل ویس مستقیما کد ارسال نمیکنه و فقط گاهی با تماس تلفنی امکان پذیره ما یک آموزش برای این کار تهیه کردیم که از قسمت اموزش های میتونید میتونید مشاهده کنید
  حسین

  حسین

  تنها سایتی که با صبر و حوصله فوقالعاده زیاد و احترام خیلی خیلی بالا کار منو راه انداخت واقعا از شما و همکاران مچکرم
  توانمند

  توانمند

  من میتونم شماره ای که میگیرم رو به اکانتم انتقال ندم یا حتما باید منتقل کنم و ابنکه شماره رو چطوری تحویل میدین
   برلین

   برلین

   با سلام و احترام توانمند عزیز بله میتونید انتقال ندید و شماره به صورت یک اکانت برای شما ارسال میشه یک اکانت جیمیل که شماره گوگل ویس در اون ست شده است شما میتونید انتقال ندید ولی حتما باید ریکاوری ایمیل و تلفن ریکاوری و رمز رو تغییر بدید که مشکلی ایجاد نشه
  yasin

  yasin

  سلام ببخشید من میخاستم شماره شمارو بگیرم ولی نمیتونم متوجه بشم که چطوری باید انتقال داد من اموزش رو میخونم ولی متوجه نمیشم میشه من خریدم شما انتقال بدید برام؟
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   یاسین جان سلام، بله با کمال میل شما میتونید بعد از خرید به پشتیبانی پیام بدید تا براتون انجام بشه اصلا نگران نباشید این کار چند دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید از اینکه همراه ما هستید بسیار خوشحالیم.
  بهار

  بهار

  سلام خسته نباشی. ببینید چرا باید شماره ثابت نیاز باشه واسه احراز هویت. این من رو منصرف کرد از ادامه خرید. همینطور پروفایل کاربریم رو میخاستم ایمیل م رو اپدیت کنم نمیذاره. و یا اینکه مثلا از منو ی محصولات میخاستم دنبال گوگل وویس بگردم پیدا نمیکردم. مرسی از پشتیبانی با اخلاق خوبتون. گفتم بهتون اطلاع داده باشم مسایلی که به چشمم میومد و باعث شد دیگه ادامه خرید ندم. با ارزوی پیشرفت و موفقیت
   برلین

   برلین

   سلام وقت بخیر ممنون بابت نظرات بسیار خوب شما قسمت احراز هویت دستوری است که از طرف پلیس فتا به سایت های فروشگاهی از جمله ما ابلاغ شده است و ما سعی بر این داشتیم تا پروسه را تا حد امکان ساده کنیم تا شما همراهان عزیز به مشکل برنخورید.در مورد مشکلات فنی هم تیم ما با سرعت در حال برطرف کردن آنها هستند تا دیگه از این مشکلات برای شما عزیزان پیش نیاد باز ممنون و تشکر از شما که این موضاعات را به ما اطلاع دادید
  zahra

  zahra

  سلام ممنون از سایت خوبتون من خرید کردم ولی نتونستم خودم انتقال بدم به پشتیبانی پیام دادم و اصلا انتظار داشتم که انقدر صبور باشند من نصف شب نزدیک یک ساعت وقتشون رو گرفتم اما خیلی با صبر و حوصله راهنمایی کردند واقعا ممنونم از شما.
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   سلام خیلی ممنونیم از همراهی شما ارائه پشتیبانی به شما وظیفه ماست از نظر دلگرم کنندتون هم ممنونیم و امیدواریم موفق باشید.
  انس بیجاد

  انس بیجاد

  سلام من هنوز نخریدم ولی قبل خرید سوالاتی درمورد این شماره دارم لطفا پاسخ بدین با این شماره مجازی میتونم اکانت پی پال درست کنم؟ و اگر درست نشد پول بنده رو پس میدین؟ و اینکه من کامپیوتر و یا لپ تاپ ندارم با گوشیم میتونم داشته باشم شماره رو ؟ ایا این شماره مجازی برنامه اس؟
   خدمه والاها

   خدمه والاها

   سلام وقتتون. بیجاد جان بله میتونید پی پال درست کنید و برای ثبت نام توی پی پال یا یک سری سایت ها از شماره مجازی گوگل ویس استفاده کنید اما لازمه توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی حساب پی پال شما تایید نشد تمام مسئولیت برعهده خود شماست، بعد از خرید هم تا قبل از اینکه انتقال بدید هر مشکلی توی شماره برای مثال بن شدن شماره، عدم ارسال پیامک یا دریافت پیامک وجود داشته باشه میتونید به پشتیبانی پیام بدید تا براتون رفع کنن اما بعد از انتقال هر مشکلی برای شماره گوگل ویس پیش بیاد مسئولیتش با خود شماست اما ماهم راهنمایی هایی رو میکنیم. برای پی پال میشه استفاده کرد اما برای وریفای کامل باید حتما آدرس و مدارک دیگه ای رو داشته باشید. به هر حال میشه فقط ثبت نام کرد . بله میتونید با گوشی هم استفاده کنید ولی لازمه برای استفاده و انتقال از مرورگر گوشی استفاده کنید. در پاسخ به سوال آخر هم خیر شماره مجازی یکی از خدمات جانبی گوگل هستش که در واقع روی حساب جیمیلتون فعالسازی میشه. و میتونید از هر جایی بهش دسترسی داشته باشید.

آیا شماره مجازی دائمی است؟

بله تا زمانی که شما بخواهید میتوانید از آن استفاده کنید

آیا گوگل ویس والاها نیاز به شارژ دارد؟

خیر به هیچ وجه لازم نیست شارژی انجام شود به صورت دائمی و نامحدود میتوانید از گوگل ویس خریداری شده از والاها استفاده کنید

آیا برای استفاده از شماره مجازی دائمی گوگل ویس باید VPN استفاده کنم؟

خیر به صورت معمول نیازی به استفاده از وی پی ان نیست ولی برای برقراری تماس لازم است از تغییر آی پی استفاده کنید.

آیا گوگل ویس به اکانت خودم در جیمیل متصل میشود؟

بله بعد از خرید مشخصات اکانت برای شما ارسال خواهد شد که با توجه به آموزش انتقال میتوانید به راحتی به اکانت خود منتقل کنید.

آیا میتوانم پیامک هم با این شماره ارسال کنم؟

بله به صورت همیشگی و نامحدود میتوانید پیامک ارسال کنید.

آیا برای ثبت نام در بایننس نیز مورد استفاده قرار میگیرد؟

بله به راحتی میتوانید از شماره مجازی دائمی آمریکا برای ثبت نام در بایننس نیز استفاده کنید.

آیا برای ساخت جیمیل جدید میشود از گوگل ویس استفاده کرد؟

خیر، به دلیل اینکه شما در واقع از خود گوگل شماره میگیرد امکان ثبت نام در سرویس های گوگل با این شماره نیست.

آیا میتوانم با این شماره در اینستاگرام ثبت نام کنم؟

بله به راحتی میتوانید از این شماره برای ساخت اکانت اینستاگرام استفاده کنید

آیا میتوانم برای ساخت اپل آی دی از گوگل ویس استفاده کنم؟

بله به راحتی همانطور که در ویدئوی مروبطه در همین صفحه مشاهده میکنید میتوانید برای ساخت اپل آی دی نیز از گوگل ویس استفاده کنید.

آیا میتوانم برای ساخت حساب پی پال از شماره مجازی گوگل ویس استفاده کنم؟

بله کاملا سریع میتوانید برای ساخت اکانت پی پل از شماره مجازی دائمی آمریکا استفاده کنید اما توجه داشته باشید که علاوه بر شماره شما نیاز به تایید مدارک نیز در پی پال خواهید بود.

آیا این شماره ها قبلا استفاده شده اند؟

خیر به هیچ وجه تمامی شماره های آمریکا گوگل ویس به صورت یونیک تولید میشوند و والاها با افتخار اعلام میکند که به صورت رسمی این شماره ها را ارائه میدهد.

در صورت بروز مشکل پشتیبانی و گارانتی دارم؟

بله کاملا شما تا قبل از انتقال به اکانت خود میتوانید از گارانتی استفاده کنید و بعد از آن نیست به راحتی با ارتباط با پشتیبانی میتوانید راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

آیا امکان برقراری تماس با گوگل ویس به خارج از کشور وجود دارد؟

بله کاملا شما میتوانید به هر کجای جهان به جز ایران و کشور های تحریم تماس تلفنی برقرار کنید.

آیا برای تماس باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنم؟

خیر نیازی نیست شما به راحتی و بدون هیچ هزینه ای به جز هزینه اینترنتی که در حال مصرف هستید میتوانید با تمامی نقاط جهان به جز کشور های تحریم تماس تلفنی و یا ارسال پیامک داشته باشید.

گوگل ویس را چطور تحویل میدهید؟

گوگل ویس یا شماره مجازی دائمی آمریکا به صورت یک اکانت وریفای شده جیمیل که حاوی شماره متصل شده می باشد تحویل شما میگردد و شما می بایست آن را به جیمیل خود انتقال دهید که این کار به سادگی چند کلیک انجام میشود کافیست در بخش آموزش ها آموزش انتقال گوگل ویس را مطالعه کنید

لیست قیمت برای شماره مجازی دائمی آمریکا (گوگل ویس)
ریجن یا نوع محصول مقدار شارژ قیمت خرید مستقیم
گوگل ویس آمریکا ۱۰۹,۰۰۰ تومان افزودن به سبد خرید
شماره مجازی دائمی آمریکا (گوگل ویس)
کش بک آنی